Nebankovní hotovostní půjčky do domu

Půjčka bez doložení příjmu je oblíbená například mezi studenty, kteří ještě nemají pravidelný příjem, ale potřebují navýšit svůj finanční rozpočet, dále mezi důchodci či nezaměstnanými lidmi. Hlavní výhoda půjčky bez doložení příjmu spočívá právě v tom, že není nutné dokládat údaje o výši měsíčních příjmů, jak to je tomu u bank či dokonce nebankovních institucí. Pokud máte o tento typ půjčky zájem a rádi byste se dozvěděli podrobnosti, kontaktujte nás. Zodpovíme vaše dotazy a navrhneme pro vás řešení na míru. S námi dosáhne na půjčku takřka každý!

Jsme nebankovní společností, která nabízí zájemcům jak půjčky, tak i hypotéky. O nebankovní půjčky zpravidla žádají lidé, kteří nemohou žádat o půjčku v bance, popřípadě byli se svou žádostí neúspěšní. Rovněž však o nebankovní půjčky žádají lidé, kteří chtějí peníze získat rychle a bez zbytečných prodlev. Důvodů, proč banka zamítne žádost o půjčku, může být hned několik. Nejčastějším důvodem bývá negativní záznam v registru dlužníků, popřípadě nedostatečnou bonitou klienta.

Na našem trhu je mnoho nebankovních společností, které poskytují zájemcům o půjčky ty nejvýhodnější produkty. Pojďme si nyní představit všechny půjčky, mezi kterými si vyberete i vy.

peníze_23

Můžete si vybrat z nejrůznějších produktů, od krátkodobých půjček po spotřebitelský úvěr až na 48 měsíců. Výhodou této půjčky  je skutečnost, že překážkou pro její získání není ani záznam v registru dlužníků.

Půjčky bez registru jsou tím nejčastějším produktem, o který klienti žádají. Nabízíme rovněž i konsolidaci půjček a refinancování. Společnost sloučí klientovy půjčky do jedné výhodnější půjčky, sníží měsíční splátky a zajistí tak klientovi ulehčení rodinného rozpočtu.

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

Chybí vám hotovost v peněžence? Potřebujete ji ihned doplnit? Pokud nemáte zároveň kreditní kartu či případně povolený kontokorent k běžnému účtu, žádná půjčka od banky vám zřejmě nepomůže. Obzvlášť, pokud je jen pár tisícovek pro vás dostačujících. A brát si zbytečně vysoký úvěr, který ani nevyužijete není dvakrát rozumné. Chcete-li půjčku rychle a přitom v hotovosti, je daleko efektivnější využít rovnou služeb nebankovní půjčky, která je schopna vám peníze doručit až k vám domů. Jen musíte zvolit tu správnou společnost, která má půjčky do domu přímo ve své nabídce. Kde ji najdete? Reklamní slogany na vás denně útočí ze všech stran, a tak možná vám něco málo utkvělo v paměti. Ale zcela jistě se k výběru vhodné půjčky hodí internet. Zde s pomocí různých online srovnávačů a kalkulátorů půjček naleznete v poměrně krátkém čase takový úvěrový produkt, který bude vyhovovat jen a jen vám. Jakmile najedete na příslušný webový portál, jednoduše zadáte do systému své požadavky a obratem se před vámi zobrazí rozsáhlý seznam obsahující půjčky aktuálně dostupné na trhu. U každé z nich rovnou naleznete i jejich podmínky, a proto není problém si navzájem porovnat výši úrokové sazby, dobu splatnosti a hlavně ukazatel RPSN, který vlastně určuje celkovou cenu půjčky. Jedině ten totiž zahrnuje veškeré poplatky s půjčkou spojené, a proto mu věnujte při výběru patřičnou pozornost.

Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

 

 

Půjčka v hotovosti

U nebankovních společností je možné takřka všechno a z toho důvodu ani půjčka vyplacená rovnou v hotovosti není sebemenší problém. Soukromý sektor se snaží vyhovět všem potřebám a požadavkům svých zákazníků, takže pokud někdo potřebuje ihned peníze vyplatit na ruku, může je mít. Zpravidla se jedná o menší částky v řádu několika desítek tisíc korun, případně i stovek. Půjčka v hotovosti je vhodná zejména pro klienty, kteří buď nedisponují vlastním bankovním účtem a nebo jej chtějí z nějakého důvodu obejít. Třeba proto, že jej mají momentálně obstavený exekutorem a kdyby jim na účet přišly další peníze, stejně by o ně přišly. Tím pádem se půjčka v hotovosti stává řešením pro řadu problémových situací, pomůže vám například okamžitě vyplatit exekuci či jiné dluhy, které se ještě do tohoto stádia nedostaly. Půjčka v hotovosti nabízí řešení i problémovým klientům, kteří mají záznam v registru dlužníků nebo momentálně nedisponují žádným stabilním příjmem ze zaměstnání.

Chci půjčit

Nebankovní půjčka do domu

Nebankovní půjčku si lze sjednat natolik jednoduše, že vůbec nemusíte vytáhnout paty z domu. Žádost o půjčku podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde k tomuto účelu slouží krátký internetový formulář. V něm uvedete své jméno, příjmení, telefonní číslo, emailovou adresu a posuvníkem na webu si zadáte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je zpracována plně automatizovaným systémem, který do několika málo minut rozhodne o schválení půjčky. O jeho výsledku jste informováni jednak prostřednictvím krátkého emailu a také SMS zprávou. Je-li vám půjčka přiklepnuta, zároveň jste kontaktováni pracovníkem úvěrové společnosti. S ním dořešíte podrobnosti a hlavně se dohodnete na termínu, kdy za vámi může kurýr přijet domů. Většina nebankovních společností disponuje rozsáhlou sítí obchodních zástupců, takže není problém, aby byl u vás doma třeba do hodiny. Záleží jen na vás, nakolik jste akční a jak moc na peníze spěcháte. V dohodnutém čase se kurýr objeví u vašich dveří a s ním dořešíte celou záležitost přímo u vás doma. Pokud dáváte přednost osobnímu jednání, máte jedinečnou příležitost vyjednat si takové podmínky půjčky, jaké budou vyhovovat jen a jen vám. Velkou výhodou je také to, že se můžete na cokoli zeptat, nikdo na vás nespěchá a je-li případně nutno něco doložit, například výplatní pásky za uplynulé období, doklad o zaplacení inkasa, atd., máte vše hned po ruce a samotný proces vyřízení půjčky se nijak nezdržuje. Jakmile je půjčka dohodnuta, podepíšete úvěrovou smlouvu a kurýr vám vysází peníze přímo na stůl. Tak jednoduché to je. Nemusíte nikam chodit k bankomatu nebo čekat na poštovní složenku, vše dokážete hravě vyřídit během chvilky.

Půjčka pro každého

Nebankovní půjčka do domu není nijak omezena svojí výší. Je samozřejmě jasné, že menší částku si sjednáte daleko jednodušeji, než vysoký úvěr. Ten zpravidla vyžaduje také odpovídající záruky splacení, které jsou u každé společnosti ale nastavené jinak. U malých půjček si vystačíte jen s občanským průkazem, který předložíte obchodnímu zástupci u vás doma, když budete podepisovat smlouvu o půjčce. Zpravidla se nekontrolují ani registry dlužníků, takže máte-li zde vedený záznam není důvodem k zamítnutí žádosti. Ovšem pokud je na první pohled zřejmé, že máte příliš mnoho nesplacených závazků, což se projeví již na počátku schvalovacího procesu, ve vašem vlastním zájmu vám společnost další úvěr neschválí. Řada kvalitních nebankovních firem totiž důsledně dbá na zásady zodpovědného půjčování a jejich prioritní snahou je ochránit klienta před dluhovou pastí. V některých případech může firma případně požadovat potvrzení o příjmu, ale i to nemusí mít jen podobu výplatní pásky, ale spoustu společností dokáže akceptovat i příjmy z dočasné brigády, výplatu sociálních dávek, podpory v nezaměstnanosti, mateřské, důchodu, stipendia, renty, atd. Tím pádem se hotovostní půjčka stává snadno dostupnou pro široký okruh žadatelů, kteří se právě ocitli ve finanční tísni.

Nebankovní hotovostní půjčky do domu jsou vhodné pro každého žadatele o půjčku, který potřebuje hotovost ihned a přitom chce z nějakého důvodu obejít bankovní účet. Půjčky jsou bezúčelové, tudíž je můžete použít na cokoli. S jejich pomocí dorovnáte rodinný rozpočet před výplatou, zaplatíte složenky či jiné nenadálé výdaje.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Půjčky jsou v dnešní době nejjednodušším způsobem, jak řešit své aktuální finanční potíže či akutní nedostatek finančních prostředků. Získání peněz není nijak složité, ba naopak. V dnešní době máte možnost získat půjčky v podstatě na cokoliv a nemusíte ani sdělovat účel, pro který o půjčku žádáte.

Na českém trhu působí mnoho bankovních i nebankovních institucí, které nabízejí půjčky všeho druhu. Při výběru vhodné půjčky byste se měli především zaměřit na výši RPSN.

peníze_3

Co znamená zkratka RPSN? Jedná se o zkratku pro celkové procentní náklady, resp. roční procentní sazba nákladů na váš úvěr, jednoduše to znamená, že RPSN udává podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za jeden rok v souvislosti se splátkami, správy a dalšími výdaji spojenými s půjčkou. Rozhodně byste si měli vždy prověřit instituci, od níž o půjčku žádáte, že informace, které vám sděluje, jsou pravdivé. Od roku 2002 jsou poskytovatelé spotřebitelských úvěrů uvádět nejen své nabídky, ale i RPSN. Nemusí být však uvedeno u půjček, které jsou nižší než 5 tisíc Kč či vyšších než 1 880 000 Kč. Pokud není RPSN uvedeno, je daný úvěr úročen automaticky diskontní sazbou České národní banky.

Autor příspěvku: Půjčky Online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.