Máte zájem o SMS půjčku? Vybrali jsme ty nejlepší v ČR

Tato rychlá půjčka je určena všem těm, kteří nemohou či nemohou na peníze dlouho čekat a potřebují pokrýt své výdaje de facto ihned. U půjčky před výplatou máte jistotu, že peníze získáte skutečně rychle a navíc vše vyřešíte v pohodlí vašeho domova online!

Pokud tedy řešíte akutní problém s nečekaným výdajem v podobě vysoké faktury za telefon, nebo si potřebujete koupit spotřebič do domácnosti, který se vám zčistajasna rozbil, využijte půjčky před výplatou. Půjčka před výplatou se odlišuje od ostatních typů nebankovních půjček právě rychlostí, s jakou jsou finanční prostředky klientům poskytovány. U této půjčky máte skutečně jistotu, že nebudete na peníze dlouho čekat, vše totiž vyřídíte během několika minut prostřednictvím internetu.

Půjčka před výplatou je oblíbená zejména díky snadnému způsobu žádosti, kterou podáte jednoduše online. Nemusíte tedy obíhat pobočky, vše vyřídíte v pohodlí vašeho domova. Již během několika minut budete vědět, v jaké výši vám bude tato půjčka poskytnuta. Nemusíte se tedy bát žádného zdlouhavého papírování, peníze získáte během jedné hodiny.

Výhody půjčky před výplatou

  • Rychlé sjednání prostřednictvím internetu
  • Omezené dokládání dokumentů
  • Peníze získáte již za několik minut
  • Tento typ půjčky je dostupný pro každého

peníze_24

Freeimages9 / Pixabay

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

Uvažujete o tom, že si požádáte o úvěr a přemýšlíte o sjednání malé, krátkodobé a rychlé půjčky? V takovém případě by pro vás mohly být rozumným řešením tzv. SMS půjčky, které si v posledních letech získaly velkou oblibu nejen u nás, ale i v zahraničním zemích. Jaké jsou jejich největší přednosti, které z nich patří k nejlepším, co potřebujete k jejich vyřízení a jaké mají tyto půjčky rizika? Na to vše vám odpovíme v našem článku.

Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

 

 

Hlavní výhody SMS půjček
K největším přednostem tohoto typu půjček patří především rychlost, dostupnost a snadnost vyřízení. Některé půjčky jsou vysloveně bleskové a peníze můžete mít připsány na účet už po několika minutách od podání žádosti, u jiných je možná i hotovostní výplata o víkendech a svátcích. Velkým plusem jsou mírné požadavky – mnoho úvěrů přes SMS je vhodných i pro osoby nezaměstnané, s nízkými nebo nedoložitelnými příjmy, pro studenty, důchodce, maminky na mateřské dovolené nebo pro ty, jenž mají záznam v registru dlužníků. Vyřízení těchto půjček je hračkou, vše se dá pohodlně zařídit přes internet, bez nutnosti dokládat příjmy nebo jezdit na pobočku úvěrové společnosti.

Zaplo – oblíbená půjčka s možností výběru v hotovosti
K nejoblíbenějším a nejvyhledávanějším SMS půjčkám patří už delší dobu půjčka Zaplo. Ta potenciálním klientům nabízí hned několik výhod – jednak je napoprvé zdarma (bez poplatků a bez úroků) a to až do výše 8 000 Kč. Dalším velkým plusem je možnost nechat si peníze vyplatit na ruku v některé z poboček firmy Geco (trafiky a novinové stánky). Půjčka je samozřejmě naprosto bezpečná a spolehlivá, pokud si ji budete brát opakovaně, zvýší se vám limit úvěru až na 20 000 Kč.

Via SMS – půjčka, kterou si lze sjednat i jednoduše pomocí SMS zprávy
Jednou z mála SMS půjček, jež si lze sjednat i pomocí textové zprávy je nebankovní půjčka Via SMS. Ta – stejně jako Zaplo – nabízí úvěr pro nové klienty zdarma (v tomto případě do 6 000 Kč), doba splatnosti je do 30 dnů a maximální limit u opakované půjčky je 20 000 Kč. Půjčku Via SMS si mohou vzít lidé ve věku od 20 do 68 let, firma je součástí mezinárodní skupiny Via SMS Group, která úvěry poskytuje i v několika dalších zemích Evropy, včetně Španělska, Švédska nebo Polska.

Japonská půjčka – nejlevnější SMS půjčky v České republice
I Japonská půjčka je napoprvé zdarma, vrátit ji ale v tomto případě musíte do 14 dnů. Jinak je klasicky až na 30 dní, úvěrový rámec je od 1 000 do 15 000 Kč. U opakovaných půjček je výhodou velmi nízký poplatek, jen 33 Kč za každou půjčenou tisícovku. Kromě základní malé půjčky je v nabídce také tzv. velká půjčka, která už je od 20 do 200 000 Kč se splatností až na 7 let. Provozovatelem této nabídky je společnost Home Credit.

Sjednání je jednoduché a skoro nic k němu nepotřebujete
Sjednání SMS půjčky je velmi snadnou a rychlou záležitostí. Potřebujete k němu jen zařízení s připojením na internet a z dokladů obvykle postačí pouze občanský průkaz. Formulář se žádostí vypadá u každé společnosti trochu jinak, vždy ale musíte vyplnit svoje základní osobní a kontaktní údaje, někde je vyžadováno i ověření účtu formou korunového poplatku.

Jaká jsou rizika některých SMS půjček?
I bezpečné a prověřené SMS půjčky mohou pro některé klienty znamenat určité riziko. To spočívá především v sankcích za pozdní splacení, resp. nesplacení úvěru. Někomu se sice může zdát, že u malých částek skoro o nic nejde, ale i z velmi nízkého dluhu kolem tisícovky může časem vzniknout vysoký závazek v řádu mnoha desítek tisíc. Často se pak lidé dostanou do dluhové spirály, která mnohdy končí až exekucí.


Zdroj: http://www.pujcky-pres-sms.cz/

Nechcete nebo nemůžete dokládat bance svoje příjmy? Pak zvolte půjčku bez potvrzení o příjmu, které poskytují nebankovní společnosti působící na českém trhu.

Půjčka bez potvrzení o příjmu je velmi žádaným produktem, který využívají jak nezaměstnaní, tak i maminky na mateřské dovolené, důchodci či živnostníci, kteří mohou mít s prokazováním svých příjmů potíže, ačkoliv to nutně nemusí znamenat, že by měli problémy se splácením půjčky potíže. Získejte nebankovní půjčky až do výše 50 tisíc Kč rychle a jednoduše bez zbytečného papírování.

Autor příspěvku: Půjčky Online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.