Managing Your Blog On a Mobile Device

Půjčka bez doložení příjmu je oblíbená například mezi studenty, kteří ještě nemají pravidelný příjem, ale potřebují navýšit svůj finanční rozpočet, dále mezi důchodci či nezaměstnanými lidmi. Hlavní výhoda půjčky bez doložení příjmu spočívá právě v tom, že není nutné dokládat údaje o výši měsíčních příjmů, jak to je tomu u bank či dokonce nebankovních institucí. Pokud máte o tento typ půjčky zájem a rádi byste se dozvěděli podrobnosti, kontaktujte nás. Zodpovíme vaše dotazy a navrhneme pro vás řešení na míru. S námi dosáhne na půjčku takřka každý!

Jsme nebankovní společností, která nabízí zájemcům jak půjčky, tak i hypotéky. O nebankovní půjčky zpravidla žádají lidé, kteří nemohou žádat o půjčku v bance, popřípadě byli se svou žádostí neúspěšní. Rovněž však o nebankovní půjčky žádají lidé, kteří chtějí peníze získat rychle a bez zbytečných prodlev. Důvodů, proč banka zamítne žádost o půjčku, může být hned několik. Nejčastějším důvodem bývá negativní záznam v registru dlužníků, popřípadě nedostatečnou bonitou klienta.

Na našem trhu je mnoho nebankovních společností, které poskytují zájemcům o půjčky ty nejvýhodnější produkty. Pojďme si nyní představit všechny půjčky, mezi kterými si vyberete i vy.

peníze_23

Můžete si vybrat z nejrůznějších produktů, od krátkodobých půjček po spotřebitelský úvěr až na 48 měsíců. Výhodou této půjčky  je skutečnost, že překážkou pro její získání není ani záznam v registru dlužníků.

Půjčky bez registru jsou tím nejčastějším produktem, o který klienti žádají. Nabízíme rovněž i konsolidaci půjček a refinancování. Společnost sloučí klientovy půjčky do jedné výhodnější půjčky, sníží měsíční splátky a zajistí tak klientovi ulehčení rodinného rozpočtu.

V dnešní době však máte díky nebankovním společnostem, které působí na našem trhu, mnoho možností. Tyto společnosti poskytují nejrůznější typy půjček, mezi nimiž jsou i půjčky bez registru ihned. Díky půjčkám bez registru ihned můžete získat potřebné peníze skutečně rychle bez zbytečných administrativních činností a prodlev s tím spojených. Díky půjčkám bez registru ihned můžete získat peníze na svůj účet téměř hned po schválení vaší žádosti o půjčku. Žádost o půjčky bez registru ihned podáte snadno prostřednictvím online formuláře v pohodlí vašeho domova. Stačí jen vyplnit formulář žádosti, a jakmile bude vaše žádost o půjčku odeslána, kontaktuje vás obchodní zástupce společnosti za účelem toho, aby si s vámi domluvil osobní schůzku, na níž společně proberete veškeré detaily půjčky.

Have you given the WordPress mobile apps a try lately? We’ve been working hard to make sure our iOS and Android apps are simple to use and have the features you need to blog right from your phone or tablet. Here are a few recent additions and updates that make blogging on the go easier:

Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

 

 

Add Categories and Tags

Before publishing a blog post, you can add categories and tags right in the app’s post editor. To add categories and tags to a post in the iOS editor, tap the at the top right, then Options. On Android, tap the gear icon at the top right.

(Need a refresher? Categories allow you to group related posts together on your site, and tags help people find you in the WordPress.com Reader. Keep in mind that the Reader will filter out posts using more than 15 categories and tags total, so stick to 15 or fewer.)

Edit Post Slugs and Excerpts

A post slug is the part of a post’s URL after the .com (or the .blog, .org, .net, or whichever kind of address you use). WordPress generates one for you automatically based on your post’s title — but if your post has a very long title, it will also have a very long URL. Now, you can edit your slugs in the apps to shorten them.

You can also add and edit excerpts — little summaries of your posts — in the app. Some themes display post excerpts on your home page; if yours does, you’ll want to add one to each post. They also display in the WordPress.com Reader, giving you more control over what appears there.

To find the slug and excerpt in the apps, go back into your post’s settings: head to a post and tap on … → Options (iOS) or on the gear icon (Android), Scroll to the bottom of the screen to find the slug and excerpt options.

Add a Featured Image

Lots of themes use Featured Images to draw readers’ eyes to your posts and pages. And when readers share your posts, the Featured Image is often used by Twitter, Facebook, and other networks. It’s the first part of a post most people see, and plays a big role in whether people decide to read.

To add a featured image to a post, open a post and go back to — you guessed it! — …→ Options (iOS) or the gear icon (Android). You can change an existing featured image there, too.

Easier Reading and Accessibility

The apps have seen several changes to make them easier to use, including better button and image descriptions for screen readers and improved zooming to increase text size. If you’ve had trouble with small text in one of the apps before or found something to be inaccessible, give it another try and be sure to let our support team know if you see areas where we can improve further.

In-App Support

If you have any questions, you can reach our support team right in the apps by going to Me → Help & Support → Contact Us. We’d love to hear your feedback!

Don’t have the WordPress mobile app yet? Download it here.

Filed under: Mobile
Zdroj: https://nebankovnipujckybrno.wordpress.com/

Nechcete nebo nemůžete dokládat bance svoje příjmy? Pak zvolte půjčku bez potvrzení o příjmu, které poskytují nebankovní společnosti působící na českém trhu.

Půjčka bez potvrzení o příjmu je velmi žádaným produktem, který využívají jak nezaměstnaní, tak i maminky na mateřské dovolené, důchodci či živnostníci, kteří mohou mít s prokazováním svých příjmů potíže, ačkoliv to nutně nemusí znamenat, že by měli problémy se splácením půjčky potíže. Získejte nebankovní půjčky až do výše 50 tisíc Kč rychle a jednoduše bez zbytečného papírování.

Autor příspěvku: Půjčky Online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.