Malá nebankovní půjčka pro čerstvé podnikatele

Tato rychlá půjčka je určena všem těm, kteří nemohou či nemohou na peníze dlouho čekat a potřebují pokrýt své výdaje de facto ihned. U půjčky před výplatou máte jistotu, že peníze získáte skutečně rychle a navíc vše vyřešíte v pohodlí vašeho domova online!

Pokud tedy řešíte akutní problém s nečekaným výdajem v podobě vysoké faktury za telefon, nebo si potřebujete koupit spotřebič do domácnosti, který se vám zčistajasna rozbil, využijte půjčky před výplatou. Půjčka před výplatou se odlišuje od ostatních typů nebankovních půjček právě rychlostí, s jakou jsou finanční prostředky klientům poskytovány. U této půjčky máte skutečně jistotu, že nebudete na peníze dlouho čekat, vše totiž vyřídíte během několika minut prostřednictvím internetu.

Půjčka před výplatou je oblíbená zejména díky snadnému způsobu žádosti, kterou podáte jednoduše online. Nemusíte tedy obíhat pobočky, vše vyřídíte v pohodlí vašeho domova. Již během několika minut budete vědět, v jaké výši vám bude tato půjčka poskytnuta. Nemusíte se tedy bát žádného zdlouhavého papírování, peníze získáte během jedné hodiny.

Výhody půjčky před výplatou

  • Rychlé sjednání prostřednictvím internetu
  • Omezené dokládání dokumentů
  • Peníze získáte již za několik minut
  • Tento typ půjčky je dostupný pro každého

peníze_24

V dnešní době však máte díky nebankovním společnostem, které působí na našem trhu, mnoho možností. Tyto společnosti poskytují nejrůznější typy půjček, mezi nimiž jsou i půjčky bez registru ihned. Díky půjčkám bez registru ihned můžete získat potřebné peníze skutečně rychle bez zbytečných administrativních činností a prodlev s tím spojených. Díky půjčkám bez registru ihned můžete získat peníze na svůj účet téměř hned po schválení vaší žádosti o půjčku. Žádost o půjčky bez registru ihned podáte snadno prostřednictvím online formuláře v pohodlí vašeho domova. Stačí jen vyplnit formulář žádosti, a jakmile bude vaše žádost o půjčku odeslána, kontaktuje vás obchodní zástupce společnosti za účelem toho, aby si s vámi domluvil osobní schůzku, na níž společně proberete veškeré detaily půjčky.

Jste plni pracovního elánu a v ruce máte čerstvý živnostenský list? Chcete se plnou vervou pustit do podnikání a být odkázáni pouze na své schopnosti? Pak směle do toho, každý byznys plán je vítán. Jen nezapomeňte, že cesta k úspěchu je dlážděna tvrdými výmoly. A ty už začínají hned na začátku. Jen dokonalá myšlenka nestačí, svůj podnikatelský záměr musíte mít podložený i financemi. Pokud nemáte dostatečně vysoký vstupní kapitál, nastává první kámen úrazu. Každý drobný živnostník musí do svého projektu něco investovat, pronajmout prostory, nakoupit potřebný materiál, nářadí, stroje, zařízení, apod. Sice spoustu nadšenců začínalo jen tak na koleně, ale ne vždy to je možné. Přeci jen počátky podnikání jsou spojeny s určitými náklady. Pokud použijete všechny své úspory a půjdete do rizika, pak musíte pořádně počítat. Určitě není od věci vzít si půjčku. Záleží ovšem na tom, kolik peněz potřebujete, na jak dlouhou dobu a jak jste schopni půjčenou sumu splácet. Na půjčce do začátku podnikání nelze spatřovat nic špatného, pokud začnete vydělávat a budete v pohodě splácet, je to opravdu rozumné řešení. Jenomže, kde si  půjčit? Kdo půjčí začínajícímu podnikateli, který nemůže nikomu ještě ani doložit úspěchy ve svém podnikání? To je otázka, na kterou se budeme snažit nalézt odpověď. Určité možnosti tady jsou, sice omezené, ale existují. Pro svoji půjčku na podnikání musíte nalézt vhodnou společnost.

Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

 

 

Chci půjčit

Půjčka na podnikání

Začínající podnikatelé jsou velmi často přesvědčeni o tom, že sotva otevřou dveře jakékoli banky, okamžitě dostanou půjčku na cokoli. Jaké však přichází první rozčarování, když bankovní úřednice začne vyjmenovávat seznam nutných dokumentů a potvrzení, které musíte k žádosti o půjčku předložit. Pokud žádáte o půjčku v řádu několika milionu korun, pak úspěšné schválení žádosti závisí zpravidla na dokonale zpracovaném podnikatelském záměru. Pokud váš nápad banku zaujme, podpoří ho, ale jestliže se jí líbit nebude, smete ho ze stolu jedna dvě. Z toho důvodu je nutné do banky přijít připraven s propracovanou strategií a snažit se svými argumenty banku podpořit. Kromě toho máte však ještě před sebou rozsáhlou administrativní bariéru. Vzhledem k tomu, že žádáte o bankovní půjčku, musíte i jako podnikatel naplnit standardní podmínky bankovního úvěru, které obnáší mimo jiné lustraci vaši osoby v centrálním registru dlužníků, doložení bezdlužnosti vůči finančnímu úřadu a pojišťovnám, potvrzení o příjmech, výpis z účtu a vůbec precizní platební morálku. Pokud dokážete tato kritéria naplnit, pak se můžete dočkat kladného vyřízení vaší úvěrové žádosti.

Půjčka pro začínající podnikatele

Není výjimkou, že na náročné bankovní podmínky podnikatelských půjček a úvěrů nedosáhne jen tak každý a mnoho začínajících podnikatelů odchází z banky s nepořízenou. To však neznamená konec nadějí na jakoukoli půjčku. Úvěrový trh nabízí nespočet různých druhů půjček určených nejen do začátku podnikatelských aktivit, ale také na další rozvoj firmy. Jako podnikatel si můžete sjednat prakticky jakoukoli nebankovní půjčku, a to nejen ze sekce půjček určených podnikatelům, ale i klasickou spotřebitelskou půjčku nebo úvěr. Proto je třeba předem promyslet, kolik peněz vlastně potřebujete a co hodláte získanými peněžními prostředky financovat. Pokud vám chybí třeba jen několik desítek nebo stovek tisíc korun, pak je lepší vzít si běžnou neúčelovou nebankovní půjčku než velký úvěr. Ten je lepší zvolit v případě, že chcete pořídit nemovitost, stroje, zařízení a celkové vybavení výrobní haly, atd. U několika milionového úvěru můžete totiž ručit rovnou pořizovanou nemovitostí a nemusíte kvůli tomu zastavovat další majetek. Avšak velkou předností nebankovních půjček je možnost individuálního přístupu ke každému žadateli, proto se vám naskýtá jedinečná příležitost vyjednat si takové podmínky, které vyhovují jen a jen vám.

Sjednat půjčku

Malá nebankovní půjčka

S nedostatkem financí na počátku podnikání se potýkají zejména drobní malí živnostníci, kteří nepotřebují hned sumu v řádu milionu korun, ale plně si vystačí i s desítkami či stovkami tisíc korun. I tyto osoby samostatně výdělečně činné mohou v bance při schvalování úvěru narazit na překážku. Důvodem může být cokoli, třeba i jen záznam v registru dlužníků, přestože všechny dluhy z minulosti máte již uhrazeny. Všeobecně se dá říci, že velké bankovní domy nejsou nakloněny půjčkám pro začínající podnikatele, jelikož se značně obávají návratnosti svých investic. Z toho důvodu jsou podnikatelé s čerstvým živnostenským listem řazeni mezi rizikové klienty, kteří jsou ohodnoceni velmi nízkou bonitou a ta na úspěšné schválení žádosti zkrátka nestačí. Zcela opačná situace je však v nebankovní sféře, kde si můžete půjčku bez problému vyřídit jedna dvě. Dokonce i jako podnikatel můžete požádat jen o malou půjčku tzv. mikropůjčku a půjčit si třeba jen pětistovku na nezbytné výdaje. Vždy máte možnost sjednat si jakoukoli spotřebitelskou půjčku stejně jako třeba nezaměstnaní, lidé na sociálních dávkách, matky na mateřské, důchodci, studenti, apod. Pro všechny tyto osoby existuje specifická kategorie půjček bez registru nebo bez příjmu, kde zpravidla nikdo nenahlíží do registru dlužníků a není vyžadováno potvrzení o příjmu. Avšak taková  půjčka je na druhou stranu vyvážena podstatně vyšší úrokovou sazbou. Je tedy jen a jen na vašem uvážení, zda se vám taková půjčka vyplatí či nikoli.

Co se týče půjček a úvěrů, začínající podnikatelé to nemají dvakrát jednoduché, ale přesto šance na úspěšné schválení půjčky není nemožná. Pro svoji půjčku si zvolte vždy certifikovanou nebankovní společnost u níž máte jistotu kvalitních služeb.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Máte finanční potíže, které musíte vyřešit pomocí půjčky? Žádali jste o půjčku v bance, ale byla vám zamítnuta? Nejspíš za to může skutečnost, že máte záznam v registru dlužníků, druhým důvodem pro zamítnutí vaší žádosti o půjčku mohla být ale i vaše nedostatečná bonita. Ať už vám tedy byla půjčka zamítnuta z jakéhokoliv důvodu, máte i jiné možnosti, jakým získat potřebné finanční prostředky. Jedním z nich jsou i krátkodobé půjčky, které jsou poskytovány celou řadou nebankovních společností působících na našem trhu.

Krátkodobé půjčky vám pomohou jednoduše a rychle se postavit zpátky na vlastní nohy, a jsou vhodné především pro osoby, kterým byla bankovní půjčka zamítnuta. Pokud k těmto osobám patříte i vy mezi osoby, jimž banka žádost o půjčku zamítla, ale potřebujete nutně peníze k vyřešení svých finančních potíží, tak jsou krátkodobé půjčky tím pravým produktem pro vás.

Autor příspěvku:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.