Malá nebankovní půjčka pro čerstvé podnikatele

Půjčka bez doložení příjmu je oblíbená například mezi studenty, kteří ještě nemají pravidelný příjem, ale potřebují navýšit svůj finanční rozpočet, dále mezi důchodci či nezaměstnanými lidmi. Hlavní výhoda půjčky bez doložení příjmu spočívá právě v tom, že není nutné dokládat údaje o výši měsíčních příjmů, jak to je tomu u bank či dokonce nebankovních institucí. Pokud máte o tento typ půjčky zájem a rádi byste se dozvěděli podrobnosti, kontaktujte nás. Zodpovíme vaše dotazy a navrhneme pro vás řešení na míru. S námi dosáhne na půjčku takřka každý!

Jsme nebankovní společností, která nabízí zájemcům jak půjčky, tak i hypotéky. O nebankovní půjčky zpravidla žádají lidé, kteří nemohou žádat o půjčku v bance, popřípadě byli se svou žádostí neúspěšní. Rovněž však o nebankovní půjčky žádají lidé, kteří chtějí peníze získat rychle a bez zbytečných prodlev. Důvodů, proč banka zamítne žádost o půjčku, může být hned několik. Nejčastějším důvodem bývá negativní záznam v registru dlužníků, popřípadě nedostatečnou bonitou klienta.

Na našem trhu je mnoho nebankovních společností, které poskytují zájemcům o půjčky ty nejvýhodnější produkty. Pojďme si nyní představit všechny půjčky, mezi kterými si vyberete i vy.

peníze_23

Můžete si vybrat z nejrůznějších produktů, od krátkodobých půjček po spotřebitelský úvěr až na 48 měsíců. Výhodou této půjčky  je skutečnost, že překážkou pro její získání není ani záznam v registru dlužníků.

Půjčky bez registru jsou tím nejčastějším produktem, o který klienti žádají. Nabízíme rovněž i konsolidaci půjček a refinancování. Společnost sloučí klientovy půjčky do jedné výhodnější půjčky, sníží měsíční splátky a zajistí tak klientovi ulehčení rodinného rozpočtu.

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

Jste plni pracovního elánu a v ruce máte čerstvý živnostenský list? Chcete se plnou vervou pustit do podnikání a být odkázáni pouze na své schopnosti? Pak směle do toho, každý byznys plán je vítán. Jen nezapomeňte, že cesta k úspěchu je dlážděna tvrdými výmoly. A ty už začínají hned na začátku. Jen dokonalá myšlenka nestačí, svůj podnikatelský záměr musíte mít podložený i financemi. Pokud nemáte dostatečně vysoký vstupní kapitál, nastává první kámen úrazu. Každý drobný živnostník musí do svého projektu něco investovat, pronajmout prostory, nakoupit potřebný materiál, nářadí, stroje, zařízení, apod. Sice spoustu nadšenců začínalo jen tak na koleně, ale ne vždy to je možné. Přeci jen počátky podnikání jsou spojeny s určitými náklady. Pokud použijete všechny své úspory a půjdete do rizika, pak musíte pořádně počítat. Určitě není od věci vzít si půjčku. Záleží ovšem na tom, kolik peněz potřebujete, na jak dlouhou dobu a jak jste schopni půjčenou sumu splácet. Na půjčce do začátku podnikání nelze spatřovat nic špatného, pokud začnete vydělávat a budete v pohodě splácet, je to opravdu rozumné řešení. Jenomže, kde si  půjčit? Kdo půjčí začínajícímu podnikateli, který nemůže nikomu ještě ani doložit úspěchy ve svém podnikání? To je otázka, na kterou se budeme snažit nalézt odpověď. Určité možnosti tady jsou, sice omezené, ale existují. Pro svoji půjčku na podnikání musíte nalézt vhodnou společnost.

Jste v situaci, kdy nutně a rychle potřebujete vypůjčit nějaké peníze? Už jste zkoušeli žádat o půjčku v bance, ale nebyla vám vyřízena nebo vám byla zamítnuta? Stalo se tak snad kvůli záznamu v registru dlužníků nebo SOLUS? Bohužel dostat se do registru dlužníků jde velmi lehko a dostat se z něj ven je poměrně obtížné.

Nebankovní půjčky bez registru se nejčastěji poskytují  do výše 10 000 Kč a nabízejí ho všechny nebankovní společnosti, co působí na našem trhu. Najdou se však i výjimky nabízející žadatelům i vyšší částky.

Pokud máte tedy náhodou zamítnutou půjčku kvůli záznamu v registru, řešením může být nebankovní půjčka ihned na účet. Tento typ půjček poskytuje v ČR mnoho nebankovních společností a při schvalování žádosti o půjčku není nahlíženo do registru, ale stačí mít v zásadě jen občanský průkaz, takže šanci na její získání má téměř každý. Díky těmto hyper půjčkám si můžete získat klidně i 50 000 Kč.

 

Chci půjčit

Půjčka na podnikání

Začínající podnikatelé jsou velmi často přesvědčeni o tom, že sotva otevřou dveře jakékoli banky, okamžitě dostanou půjčku na cokoli. Jaké však přichází první rozčarování, když bankovní úřednice začne vyjmenovávat seznam nutných dokumentů a potvrzení, které musíte k žádosti o půjčku předložit. Pokud žádáte o půjčku v řádu několika milionu korun, pak úspěšné schválení žádosti závisí zpravidla na dokonale zpracovaném podnikatelském záměru. Pokud váš nápad banku zaujme, podpoří ho, ale jestliže se jí líbit nebude, smete ho ze stolu jedna dvě. Z toho důvodu je nutné do banky přijít připraven s propracovanou strategií a snažit se svými argumenty banku podpořit. Kromě toho máte však ještě před sebou rozsáhlou administrativní bariéru. Vzhledem k tomu, že žádáte o bankovní půjčku, musíte i jako podnikatel naplnit standardní podmínky bankovního úvěru, které obnáší mimo jiné lustraci vaši osoby v centrálním registru dlužníků, doložení bezdlužnosti vůči finančnímu úřadu a pojišťovnám, potvrzení o příjmech, výpis z účtu a vůbec precizní platební morálku. Pokud dokážete tato kritéria naplnit, pak se můžete dočkat kladného vyřízení vaší úvěrové žádosti.

Půjčka pro začínající podnikatele

Není výjimkou, že na náročné bankovní podmínky podnikatelských půjček a úvěrů nedosáhne jen tak každý a mnoho začínajících podnikatelů odchází z banky s nepořízenou. To však neznamená konec nadějí na jakoukoli půjčku. Úvěrový trh nabízí nespočet různých druhů půjček určených nejen do začátku podnikatelských aktivit, ale také na další rozvoj firmy. Jako podnikatel si můžete sjednat prakticky jakoukoli nebankovní půjčku, a to nejen ze sekce půjček určených podnikatelům, ale i klasickou spotřebitelskou půjčku nebo úvěr. Proto je třeba předem promyslet, kolik peněz vlastně potřebujete a co hodláte získanými peněžními prostředky financovat. Pokud vám chybí třeba jen několik desítek nebo stovek tisíc korun, pak je lepší vzít si běžnou neúčelovou nebankovní půjčku než velký úvěr. Ten je lepší zvolit v případě, že chcete pořídit nemovitost, stroje, zařízení a celkové vybavení výrobní haly, atd. U několika milionového úvěru můžete totiž ručit rovnou pořizovanou nemovitostí a nemusíte kvůli tomu zastavovat další majetek. Avšak velkou předností nebankovních půjček je možnost individuálního přístupu ke každému žadateli, proto se vám naskýtá jedinečná příležitost vyjednat si takové podmínky, které vyhovují jen a jen vám.

Sjednat půjčku

Malá nebankovní půjčka

S nedostatkem financí na počátku podnikání se potýkají zejména drobní malí živnostníci, kteří nepotřebují hned sumu v řádu milionu korun, ale plně si vystačí i s desítkami či stovkami tisíc korun. I tyto osoby samostatně výdělečně činné mohou v bance při schvalování úvěru narazit na překážku. Důvodem může být cokoli, třeba i jen záznam v registru dlužníků, přestože všechny dluhy z minulosti máte již uhrazeny. Všeobecně se dá říci, že velké bankovní domy nejsou nakloněny půjčkám pro začínající podnikatele, jelikož se značně obávají návratnosti svých investic. Z toho důvodu jsou podnikatelé s čerstvým živnostenským listem řazeni mezi rizikové klienty, kteří jsou ohodnoceni velmi nízkou bonitou a ta na úspěšné schválení žádosti zkrátka nestačí. Zcela opačná situace je však v nebankovní sféře, kde si můžete půjčku bez problému vyřídit jedna dvě. Dokonce i jako podnikatel můžete požádat jen o malou půjčku tzv. mikropůjčku a půjčit si třeba jen pětistovku na nezbytné výdaje. Vždy máte možnost sjednat si jakoukoli spotřebitelskou půjčku stejně jako třeba nezaměstnaní, lidé na sociálních dávkách, matky na mateřské, důchodci, studenti, apod. Pro všechny tyto osoby existuje specifická kategorie půjček bez registru nebo bez příjmu, kde zpravidla nikdo nenahlíží do registru dlužníků a není vyžadováno potvrzení o příjmu. Avšak taková  půjčka je na druhou stranu vyvážena podstatně vyšší úrokovou sazbou. Je tedy jen a jen na vašem uvážení, zda se vám taková půjčka vyplatí či nikoli.

Co se týče půjček a úvěrů, začínající podnikatelé to nemají dvakrát jednoduché, ale přesto šance na úspěšné schválení půjčky není nemožná. Pro svoji půjčku si zvolte vždy certifikovanou nebankovní společnost u níž máte jistotu kvalitních služeb.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Půjčky jsou v dnešní době nejjednodušším způsobem, jak řešit své aktuální finanční potíže či akutní nedostatek finančních prostředků. Získání peněz není nijak složité, ba naopak. V dnešní době máte možnost získat půjčky v podstatě na cokoliv a nemusíte ani sdělovat účel, pro který o půjčku žádáte.

Na českém trhu působí mnoho bankovních i nebankovních institucí, které nabízejí půjčky všeho druhu. Při výběru vhodné půjčky byste se měli především zaměřit na výši RPSN.

peníze_3

Co znamená zkratka RPSN? Jedná se o zkratku pro celkové procentní náklady, resp. roční procentní sazba nákladů na váš úvěr, jednoduše to znamená, že RPSN udává podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za jeden rok v souvislosti se splátkami, správy a dalšími výdaji spojenými s půjčkou. Rozhodně byste si měli vždy prověřit instituci, od níž o půjčku žádáte, že informace, které vám sděluje, jsou pravdivé. Od roku 2002 jsou poskytovatelé spotřebitelských úvěrů uvádět nejen své nabídky, ale i RPSN. Nemusí být však uvedeno u půjček, které jsou nižší než 5 tisíc Kč či vyšších než 1 880 000 Kč. Pokud není RPSN uvedeno, je daný úvěr úročen automaticky diskontní sazbou České národní banky.

Autor příspěvku:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.