Kde si rychle půjčit peníze bez příjmu

Půjčka bez doložení příjmu je oblíbená například mezi studenty, kteří ještě nemají pravidelný příjem, ale potřebují navýšit svůj finanční rozpočet, dále mezi důchodci či nezaměstnanými lidmi. Hlavní výhoda půjčky bez doložení příjmu spočívá právě v tom, že není nutné dokládat údaje o výši měsíčních příjmů, jak to je tomu u bank či dokonce nebankovních institucí. Pokud máte o tento typ půjčky zájem a rádi byste se dozvěděli podrobnosti, kontaktujte nás. Zodpovíme vaše dotazy a navrhneme pro vás řešení na míru. S námi dosáhne na půjčku takřka každý!

Jsme nebankovní společností, která nabízí zájemcům jak půjčky, tak i hypotéky. O nebankovní půjčky zpravidla žádají lidé, kteří nemohou žádat o půjčku v bance, popřípadě byli se svou žádostí neúspěšní. Rovněž však o nebankovní půjčky žádají lidé, kteří chtějí peníze získat rychle a bez zbytečných prodlev. Důvodů, proč banka zamítne žádost o půjčku, může být hned několik. Nejčastějším důvodem bývá negativní záznam v registru dlužníků, popřípadě nedostatečnou bonitou klienta.

Na našem trhu je mnoho nebankovních společností, které poskytují zájemcům o půjčky ty nejvýhodnější produkty. Pojďme si nyní představit všechny půjčky, mezi kterými si vyberete i vy.

peníze_23

Můžete si vybrat z nejrůznějších produktů, od krátkodobých půjček po spotřebitelský úvěr až na 48 měsíců. Výhodou této půjčky  je skutečnost, že překážkou pro její získání není ani záznam v registru dlužníků.

Půjčky bez registru jsou tím nejčastějším produktem, o který klienti žádají. Nabízíme rovněž i konsolidaci půjček a refinancování. Společnost sloučí klientovy půjčky do jedné výhodnější půjčky, sníží měsíční splátky a zajistí tak klientovi ulehčení rodinného rozpočtu.

V dnešní době však máte díky nebankovním společnostem, které působí na našem trhu, mnoho možností. Tyto společnosti poskytují nejrůznější typy půjček, mezi nimiž jsou i půjčky bez registru ihned. Díky půjčkám bez registru ihned můžete získat potřebné peníze skutečně rychle bez zbytečných administrativních činností a prodlev s tím spojených. Díky půjčkám bez registru ihned můžete získat peníze na svůj účet téměř hned po schválení vaší žádosti o půjčku. Žádost o půjčky bez registru ihned podáte snadno prostřednictvím online formuláře v pohodlí vašeho domova. Stačí jen vyplnit formulář žádosti, a jakmile bude vaše žádost o půjčku odeslána, kontaktuje vás obchodní zástupce společnosti za účelem toho, aby si s vámi domluvil osobní schůzku, na níž společně proberete veškeré detaily půjčky.

Trápí vás akutní nedostatek financí? Pak by to jistě spravila rychlá malá půjčka. Není problém, jen musíte vědět ja na to. Půjček je na finančním trhu bezpočet, poskytovatelé se předhání navzájem mezi sebou v atraktivnosti svých produktů, z čehož jsou potom klienti více méně zmateni. Velké množství půjček a úvěrů způsobuje jejich malou přehlednost a když pak chcete skutečně půjčku, jen stěží se v nabídce dokážete orientovat. Abyste si výběr konkrétního úvěrového produktu co nejvíce usnadnili, je určitě dobré využít jednoduchý internetový nástroj tzv. online srovnávač půjček, který vám po zadání vašich kritérií je schopen během několika málo minut zobrazit všechny bankovní i nebankovní půjčky aktuálně dostupné dle vašich požadavků. Z toho je zřejmé, že takový nástroj je vysoce efektivní a dokáže zkrátit dobu k získání dané půjčky na totální minimum. Je totiž pravda, že při sjednávání půjčky klienti nejvíce času stráví výběrem vhodného úvěrového produktu. Samotný schvalovací proces je už pak záležitost na pár minut. Každá půjčka se hodí na něco jiného, a tak je určitě dobré si nejprve ujasnit, na co půjčku potřebujete, jaké jsou vaše možnosti a dle toho zvolit požadovaný úvěrový produkt. Zcela jistě nebudete žádat o půjčku na bydlení nebo bankovní hypotéku, když potřebujete pokrýt domácí rozpočet před výplatou nebo pořídit nové auto. Stejně tak je zcela zbytečné zadlužovat se nad rámec svých možností a brát na sebe zbytečně vysoký závazek, u něhož je již dopředu zřejmé, že s jeho splácením budete na štíru. Riskovat se v takovém případě určitě nevyplácí a vycházet z teorie, že se to “nějak splatí” je poněkud mylné. Nezapomínejte ani na fakt, že řada nesplacených závazků končí v exekuci, která vás v extrémním případě může připravit i o veškerý majetek.

Jste v situaci, kdy nutně a rychle potřebujete vypůjčit nějaké peníze? Už jste zkoušeli žádat o půjčku v bance, ale nebyla vám vyřízena nebo vám byla zamítnuta? Stalo se tak snad kvůli záznamu v registru dlužníků nebo SOLUS? Bohužel dostat se do registru dlužníků jde velmi lehko a dostat se z něj ven je poměrně obtížné.

Nebankovní půjčky bez registru se nejčastěji poskytují  do výše 10 000 Kč a nabízejí ho všechny nebankovní společnosti, co působí na našem trhu. Najdou se však i výjimky nabízející žadatelům i vyšší částky.

Pokud máte tedy náhodou zamítnutou půjčku kvůli záznamu v registru, řešením může být nebankovní půjčka ihned na účet. Tento typ půjček poskytuje v ČR mnoho nebankovních společností a při schvalování žádosti o půjčku není nahlíženo do registru, ale stačí mít v zásadě jen občanský průkaz, takže šanci na její získání má téměř každý. Díky těmto hyper půjčkám si můžete získat klidně i 50 000 Kč.

 

Chci půjčit

Půjčka bez doložení příjmu

Úvěrové společnosti mají pro schválení žádostí o půjčku jasně daná kritéria a těm musíte zkrátka vyhovět. Některé společnosti nahlíží do registru dlužníků, jiné vyžadují potvrzení o vašich příjmech a někde se dokonce obejdou bez sebemenšího papírování a půjčku vám schválí bez zbytečných průtahů. S požadavkem na doložení příjmu se setkáte zejména v bance, kde je potvrzení o příjmu nejlépe ze stálého zaměstnaneckého poměru stěžejním podkladem pro úspěšné schválení úvěrové žádosti. Jakmile nemůžete tento požadavek naplnit a jste třeba momentálně nezaměstnaní, na mateřské, v důchodu, studujete nebo začínáte podnikat, pak vaše šance na bankovní půjčku pomalu klesá k nule. Tradiční bankovní domy  se také zaměřují na celkovou výši vašich skutečných příjmů, která musí v každém případě adekvátně odpovídat výši sjednaného úvěru. Pokud tedy banka nabyde dojmu, že jsou vaše příjmy příliš nízké a mohli byste se dostat do problémů se splátkami, pak taktéž vaši žádost o půjčku zamítne. Tím však vaše cesta k půjčce nekončí. Spíš naopak, v tuto chvíli můžete využít rozsáhlé možnosti nebankovních půjček a úvěrů, které vám nabídnou nespočet řešení vašich financí, kdy nemusíte vůbec dokládat potvrzení o příjmu.

Půjčka bez papírování

Nebankovní společnosti jsou všeobecně známy svým vstřícným přístupem ke klientům, jimž se snaží vyjít všemožně vstříc. Z toho důvodu nebazírují na zbytečné administrativě  a vystačí si jen s informacemi, které jste schopni jim poskytnout prostřednictvím rychlé online žádosti na internetu. Tím pádem se doba sjednání půjčky zkracuje na totální minimum a vy si tak můžete v jakékoli nenadálé finanční tísni rychle sjednat nebankovní půjčku. Její výše není nijak omezena, ale je jasné, že menší půjčku v řádu několika jednotek či desítek tisíc korun vyřídíte mnohem snáz, než kdybyste vyřizovali půlmilionový úvěr. U nebankovních společností jsou úvěrové produkty rozděleny do jednotlivých sekcí a každá  z nich odpovídá situaci, ve které se můžete momentálně nacházet. Najdete zde například rychlé půjčky před výplatou, bez kontroly registru dlužníků, pro ženy na mateřské dovolené, důchodce, studenty, začínající podnikatele a v neposlední řadě také osoby bez doložitelného příjmu. Ty se týkají zejména lidí, kteří pobírají třeba podporu v nezaměstnanosti, jsou na sociálních dávkách, důchodu, mateřské nebo mají jen dočasnou brigádu. Všechny tyto příjmy jsou totiž z pohledu úvěrových společností považovány za nedostatečné, avšak některé z nich je dokáží akceptovat natolik, že vám i přes nedoložitelný příjem poskytnou rychlou finanční výpomoc.

Sjednat půjčku

Malá půjčka na účet

Při nedostatku financí hraje čas dost zásadní roli, takže když máte prázdnou peněženku zcela jistě se nebudete chtít zabývat půjčkou, kterou byste museli komplikovaně vyřizovat týden. V takové situaci mají rychlé nebankovní mikropůjčky opravdu zelenou, což dokládá i vysoké procento jejich schvalovatelnosti. Malou nebankovní mikropůjčku si dokážete hravě vyřídit jen v prostředí internetu, nemusíte kvůli tomu nikam chodit na pobočku a čekat v řadě netrpělivých lidí, kteří jsou na tom obdobně jako vy. Malou mikropůjčku si rychle sjednáte jen v prostředí internetu za pár minut, nemusíte uvádět ani účel, k čemu získané peněžní prostředky použijete a taková půjčka se obejde i bez ručitele. Stačí jen na webu poskytovatele rychle vyplnit online žádost, v ní uvedete jen své identifikační a kontaktní údaje a posuvníkem na webu si nastavíte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je zpracována za pomoci plně automatizovaného systému, který ji vyhodnotí a vás obratem informuje o výsledku schvalovacího procesu. Je-li vám půjčka přiklepnuta na svůj mobilní telefon obdržíte SMSku s kódem, ten přepíšete zpět do systému a násldeně ihned odchází peníze na váš bankovní účet. Vzhledem k tomu, že si takto kompletně  celou půjčku vyřídíte jen rychlou elektronickou cestou bez jakéhokoli papírování, je snadno dostupná po dobu 24 hodin denně sedm dní v týdnu. Není tedy problém, abyste si půjčku nesjednali i během víkendu. Pokud nemáte k dispozici bankovní účet, existují dokonce společnosti, které jsou schopny vám peníze ihned vyplatit v hotovosti. Stačí, když si pro ně zajdete do nejbližší trafiky nebo si je vyzvednete na čerpací stanici. Peníze vám vyplatí obsluha platebního terminálu jen na základě elektronického kódu z SMSky. Diskrétnost je zaručena, nikomu se nemusíte prokazovat ani cokoli vyplňovat.

Nebankovní společnosti nabízí rozsáhlou možnost půjček i pro osoby, které nemohou doložit potvrzení o příjmu. Většinou se jedná o malé drobné půjčky, u nichž je však riziko vyváženo vyšší úrokovou sazbou.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Půjčky jsou v dnešní době nejjednodušším způsobem, jak řešit své aktuální finanční potíže či akutní nedostatek finančních prostředků. Získání peněz není nijak složité, ba naopak. V dnešní době máte možnost získat půjčky v podstatě na cokoliv a nemusíte ani sdělovat účel, pro který o půjčku žádáte.

Na českém trhu působí mnoho bankovních i nebankovních institucí, které nabízejí půjčky všeho druhu. Při výběru vhodné půjčky byste se měli především zaměřit na výši RPSN.

peníze_3

Co znamená zkratka RPSN? Jedná se o zkratku pro celkové procentní náklady, resp. roční procentní sazba nákladů na váš úvěr, jednoduše to znamená, že RPSN udává podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za jeden rok v souvislosti se splátkami, správy a dalšími výdaji spojenými s půjčkou. Rozhodně byste si měli vždy prověřit instituci, od níž o půjčku žádáte, že informace, které vám sděluje, jsou pravdivé. Od roku 2002 jsou poskytovatelé spotřebitelských úvěrů uvádět nejen své nabídky, ale i RPSN. Nemusí být však uvedeno u půjček, které jsou nižší než 5 tisíc Kč či vyšších než 1 880 000 Kč. Pokud není RPSN uvedeno, je daný úvěr úročen automaticky diskontní sazbou České národní banky.

Autor příspěvku:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.