Je možné získat půjčku, když mám exekuci?

Tato rychlá půjčka je určena všem těm, kteří nemohou či nemohou na peníze dlouho čekat a potřebují pokrýt své výdaje de facto ihned. U půjčky před výplatou máte jistotu, že peníze získáte skutečně rychle a navíc vše vyřešíte v pohodlí vašeho domova online!

Pokud tedy řešíte akutní problém s nečekaným výdajem v podobě vysoké faktury za telefon, nebo si potřebujete koupit spotřebič do domácnosti, který se vám zčistajasna rozbil, využijte půjčky před výplatou. Půjčka před výplatou se odlišuje od ostatních typů nebankovních půjček právě rychlostí, s jakou jsou finanční prostředky klientům poskytovány. U této půjčky máte skutečně jistotu, že nebudete na peníze dlouho čekat, vše totiž vyřídíte během několika minut prostřednictvím internetu.

Půjčka před výplatou je oblíbená zejména díky snadnému způsobu žádosti, kterou podáte jednoduše online. Nemusíte tedy obíhat pobočky, vše vyřídíte v pohodlí vašeho domova. Již během několika minut budete vědět, v jaké výši vám bude tato půjčka poskytnuta. Nemusíte se tedy bát žádného zdlouhavého papírování, peníze získáte během jedné hodiny.

Výhody půjčky před výplatou

  • Rychlé sjednání prostřednictvím internetu
  • Omezené dokládání dokumentů
  • Peníze získáte již za několik minut
  • Tento typ půjčky je dostupný pro každého

peníze_24

V dnešní době však máte díky nebankovním společnostem, které působí na našem trhu, mnoho možností. Tyto společnosti poskytují nejrůznější typy půjček, mezi nimiž jsou i půjčky bez registru ihned. Díky půjčkám bez registru ihned můžete získat potřebné peníze skutečně rychle bez zbytečných administrativních činností a prodlev s tím spojených. Díky půjčkám bez registru ihned můžete získat peníze na svůj účet téměř hned po schválení vaší žádosti o půjčku. Žádost o půjčky bez registru ihned podáte snadno prostřednictvím online formuláře v pohodlí vašeho domova. Stačí jen vyplnit formulář žádosti, a jakmile bude vaše žádost o půjčku odeslána, kontaktuje vás obchodní zástupce společnosti za účelem toho, aby si s vámi domluvil osobní schůzku, na níž společně proberete veškeré detaily půjčky.

Máte na krku exekuci a nedostává se vám peněžních prostředků? Pak věřte, že takovou situaci dnes zažívá kdekdo. Vážně v tom nejste sami. V každé nouzi existuje řešení, a proto ani exekuce není výraznou překážkou k tomu, abyste půjčku nedostali. Jen samotný výběr půjčky musíte zcela jistě přizpůsobit těmto okolnostem. Řada společností se totiž předem brání tomu, aby poskytovaly půjčky již zadluženým lidem, ale na druhou stranu existují i takové, co půjčí lidem i v exekuci. Podle zákona o spotřebitelských půjčkách a úvěrech si musí totiž každá finanční společnost předem ověřit platební schopnost žadatele. Proto seriózní úvěrové subjekty dodržují zásady zodpovědného půjčování a jakmile zjistí, že by již další půjčka byla nad rámec vašich možností, raději ji neschválí, aby vás ochránili před dluhovou pastí. Je to tak vlastně i ve vašem vlastním zájmu, jelikož předlužení lidé se dalšími půjčkami postupně dostávají do dluhového kolotoče, ze kterého se dá jen stěží uniknout. V mnoha případech pak pomůže snad jen osobní bankrot, ale vzhledem k tomu, že jej musí povolit soud a není vhodný úplně pro každého, je pro zadlužené osoby každá další půjčka velké riziko. Přesto všechno existuje řešení, jak si finančně vypomoci, i když jste právě v exekučním řízení a potřebujete nějakou korunu navíc.

Jste v situaci, kdy nutně a rychle potřebujete vypůjčit nějaké peníze? Už jste zkoušeli žádat o půjčku v bance, ale nebyla vám vyřízena nebo vám byla zamítnuta? Stalo se tak snad kvůli záznamu v registru dlužníků nebo SOLUS? Bohužel dostat se do registru dlužníků jde velmi lehko a dostat se z něj ven je poměrně obtížné.

Nebankovní půjčky bez registru se nejčastěji poskytují  do výše 10 000 Kč a nabízejí ho všechny nebankovní společnosti, co působí na našem trhu. Najdou se však i výjimky nabízející žadatelům i vyšší částky.

Pokud máte tedy náhodou zamítnutou půjčku kvůli záznamu v registru, řešením může být nebankovní půjčka ihned na účet. Tento typ půjček poskytuje v ČR mnoho nebankovních společností a při schvalování žádosti o půjčku není nahlíženo do registru, ale stačí mít v zásadě jen občanský průkaz, takže šanci na její získání má téměř každý. Díky těmto hyper půjčkám si můžete získat klidně i 50 000 Kč.

 

Chci půjčit

Půjčka s exekucí

Je-li na vás uvalena exekuce, v bance máte obstavené konto a zaměstnavatel vám díky exekučním srážkám ani nevyplatí celou výplatu, pak je zcela zbytečné pokoušet štěstí s bankovní půjčkou. Všechny bankovní domy si každého žadatele o půjčku pečlivě prověří v centrálním registru klientských informací, a když zjistí, že máte jednu, dvě, tři či více exekucí na svých bedrech, žádost automaticky zamítnou. Pro banku je takový klient dost velké riziko, které nedokáže vyvážit ani zástava majetku, ručitel či vyšší úroková sazba. Z toho důvodu musí osoby v exekuci hledat vhodnou půjčku zejména v nebankovní sféře, kde se nabízí mnoho individuálních způsobů řešení. Navíc, záleží na tom na co peníze potřebujete, ale existují i přímo oddlužovací společnosti, které se zabývají vyplácením exekucí a současně si můžete nechat úvěr navýšit o vámi požadovanou částku. V mnoha případech lze toto řešení považovat za naprosto ideální. Zbavíte se exekuce, budete mít opět volný přístup k bankovnímu účtu, zaměstnavatel vám vyplatí celou výplatu a vy budete dál splácet jen jednu půjčku. Kromě toho vám oddlužovací společnost může poskytnout i veškerý právní servis, který je kolikrát ke zdárnému ukončení celé exekuce nutný.

Nebankovní půjčka v exekuci

Pokud se rozhlédnete po nabídce nebankovního sektoru, lehce narazíte na specifickou kategorii půjček určených pro lidi v exekuci. Abyste vhodnou půjčku našli co nejrychleji a bez sebemenších problémů, je dobré k tomuto účelu využít online srovnávač půjček. Na příslušných webových stránkách zadáte do systému jen vaše požadavky a okamžitě se před vámi zobrazí rozsáhlý seznam úvěrových produktů aktuálně dostupných na trhu. Pokud si sjednáte půjčku přímo ze sekce půjček v exekuci, pak se vaše šance na úspěšné schválení žádosti podstatně zvyšují. Taková půjčka ve většině případů neřeší vaše příjmy a nenahlíží do registru dlužníků, tudíž je vhodná téměř pro každého. Záleží však samozřejmě i na tom, kolik peněz vlastně požadujete. Je jasné, že lépe pochodíte s půjčkou v řádu několika tisícovek než stovky tisíc korun. Ve druhém případě byste se bez nutnosti zástavy jen stěží obešly a je ještě na zvážení, zda i za takových podmínek to nebude pro danou společnost velké riziko. Avšak velkou předností nebankovních půjček a úvěrů je možnost individuálního řešení, proto je vždy možné nalézt schůdné řešení pro obě strany a tak, aby odpovídalo vašim možnostem. I když máte exekuci, můžete si celkem rychle sjednat malou půjčku.

Sjednat půjčku

Malá půjčka v exekuci

Pokud si vystačíte jen s malou sumou a schází vám pouze pár stovek či tisícovek, můžete využít rozsáhlou nabídku nebankovních mikropůjček. Jedná se o specifickou kategorii nebankovních půjček, které jsou snadno dostupné téměř pro všechny a jejich úkolem je okamžitě řešit náhlý nedostatek financí. Takovou půjčku si sjednáte rychle na internetu online, nemusíte se zabývat žádným papírování, ani mít ručitele. Žádost je podána formou elektronického formuláře, který je k dispozici na webových stránkách každé úvěrové společnosti. Vzhledem k tomu, že vyžaduje jen vaše identifikační a kontaktní údaje, zvládnete jej vyplnit za minutu a můžete ihned odeslat. Žádost je zpracována na základě plně automatizovaného systému, která ji vyhodnotí a vás obratem informuje o výsledku. Je-li vám půjčka schválena, peníze okamžitě odchází na bankovní účet. Přitom některé společnosti ani nenahlíží do registru dlužníků nebo nevyžadují informaci o vašich příjmech. Avšak tyto přednosti nebankovních půjček jsou na druhou stranu vyváženy vysokou úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. Je tedy zcela na vašem uvážení, zda se vám taková půjčka vyplatí či nikoli, abyste se nedostali do dalších problémů s financemi. Vytloukat potom půjčku půjčkou nikam nevede. Sankce při nesplácení jsou rovněž poměrně vysoké a mohlo by se stát, že tak z exekuce nikdy nevyjdete. Proto vždy jednejte s rozvahou a uvážlivě.

Na finančním trhu existují nebankovní společnosti, které jsou schopny za určitých podmínek poskytnout půjčku, i když jste v exekučním řízení. Nebankovní společnosti zpravidla akceptují individuální možnosti svých klientů, proto výběru vhodné půjčky věnujte dostatečnou pozornost.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Nechcete nebo nemůžete dokládat bance svoje příjmy? Pak zvolte půjčku bez potvrzení o příjmu, které poskytují nebankovní společnosti působící na českém trhu.

Půjčka bez potvrzení o příjmu je velmi žádaným produktem, který využívají jak nezaměstnaní, tak i maminky na mateřské dovolené, důchodci či živnostníci, kteří mohou mít s prokazováním svých příjmů potíže, ačkoliv to nutně nemusí znamenat, že by měli problémy se splácením půjčky potíže. Získejte nebankovní půjčky až do výše 50 tisíc Kč rychle a jednoduše bez zbytečného papírování.

Autor příspěvku:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.