Jak získat nebankovní úvěr bez náhledu do registru

Půjčka bez doložení příjmu je oblíbená například mezi studenty, kteří ještě nemají pravidelný příjem, ale potřebují navýšit svůj finanční rozpočet, dále mezi důchodci či nezaměstnanými lidmi. Hlavní výhoda půjčky bez doložení příjmu spočívá právě v tom, že není nutné dokládat údaje o výši měsíčních příjmů, jak to je tomu u bank či dokonce nebankovních institucí. Pokud máte o tento typ půjčky zájem a rádi byste se dozvěděli podrobnosti, kontaktujte nás. Zodpovíme vaše dotazy a navrhneme pro vás řešení na míru. S námi dosáhne na půjčku takřka každý!

Jsme nebankovní společností, která nabízí zájemcům jak půjčky, tak i hypotéky. O nebankovní půjčky zpravidla žádají lidé, kteří nemohou žádat o půjčku v bance, popřípadě byli se svou žádostí neúspěšní. Rovněž však o nebankovní půjčky žádají lidé, kteří chtějí peníze získat rychle a bez zbytečných prodlev. Důvodů, proč banka zamítne žádost o půjčku, může být hned několik. Nejčastějším důvodem bývá negativní záznam v registru dlužníků, popřípadě nedostatečnou bonitou klienta.

Na našem trhu je mnoho nebankovních společností, které poskytují zájemcům o půjčky ty nejvýhodnější produkty. Pojďme si nyní představit všechny půjčky, mezi kterými si vyberete i vy.

peníze_23

Můžete si vybrat z nejrůznějších produktů, od krátkodobých půjček po spotřebitelský úvěr až na 48 měsíců. Výhodou této půjčky  je skutečnost, že překážkou pro její získání není ani záznam v registru dlužníků.

Půjčky bez registru jsou tím nejčastějším produktem, o který klienti žádají. Nabízíme rovněž i konsolidaci půjček a refinancování. Společnost sloučí klientovy půjčky do jedné výhodnější půjčky, sníží měsíční splátky a zajistí tak klientovi ulehčení rodinného rozpočtu.

V dnešní době však máte díky nebankovním společnostem, které působí na našem trhu, mnoho možností. Tyto společnosti poskytují nejrůznější typy půjček, mezi nimiž jsou i půjčky bez registru ihned. Díky půjčkám bez registru ihned můžete získat potřebné peníze skutečně rychle bez zbytečných administrativních činností a prodlev s tím spojených. Díky půjčkám bez registru ihned můžete získat peníze na svůj účet téměř hned po schválení vaší žádosti o půjčku. Žádost o půjčky bez registru ihned podáte snadno prostřednictvím online formuláře v pohodlí vašeho domova. Stačí jen vyplnit formulář žádosti, a jakmile bude vaše žádost o půjčku odeslána, kontaktuje vás obchodní zástupce společnosti za účelem toho, aby si s vámi domluvil osobní schůzku, na níž společně proberete veškeré detaily půjčky.

Nebankovní úvěr bez náhledu do registru poskytují firmy nebo soukromníci. Tyto úvěry a půjčky jsou ideálním řešením pro žadatele, kteří nemají šanci získat půjčku v bance. Často nebývá prověřována bonita klienta, mnohdy se nezkoumají ani registry dlužníků, takže o tyto půjčky se mohou zajímat i lidé s nižšími příjmy nebo se zápisem v registru dlužníků. U vyšších částek je nutné ručení, časté jsou také půjčky na směnku.

Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

 

 

Počítejte s vyšším úrokem

Pokud hledáte půjčku s nízkým úrokem, zkuste nejdříve své šance v bance. Úroky jsou u nebankovních půjček vyšší, protože poskytovatelé půjček nesou i zvýšené riziko při nesplácení půjčky. Také se zde mohou objevit další skryté poplatky. Snažší dostupnost je vyvážena právě zvýšenými úroky. Pozor je potřeba dát na podmínky smlouvy o úvěru. Pokud budete mít ručitele, pročtěte si podmínky ručení. Také se zastavte u prodlení se splácením a zamyslete se nad případnými sankcemi.

Nebankovní úvěr bez náhledu do registru nemusí dostat každý

I když podle reklamy a počtu stránek s nabídkami na internetu to vypadá, že půjčka může být poskytnuta opravdu každému, realita je jiná. Mnohé nabídky jsou pouze nabídkami zprostředkovatelů, což zjistíte po vyplnění formuláře. I nebankovní společnosti si své klienty prověřují a klienty, kteří jsou pro ně rizikoví, odmítají. Existuje však i mnoho drobných společností nebo investorů, kteří jsou ochotni půjčit i problémovým klientům – ovšem zavysoký úrok.

Zvažte, zda si půjčit

Jako všude i v oblasti nebankovních úvěrů se najdou podvodníci. Proto je potřeba vybírat nebankovní půjčku promyšleně a opatrně. Vždy ještě zauvažujte, zda je pro Vás půjčka nebankovní opravdu nutná a půjčte si jen tehdy, je-li to nevyhnutelné. Nejste-li si půjčkou jisti, využijte služby poradce nebo proberte smluvní podmínky s právníkem.

Za konzultaci budete muset zaplatit, ale můžete si ušetřit pozdější mnohem větší problémy. Nezapomeňte na to, že znění smlouvy a splátkový kalendář budete muset dodržet.

Photo by 401(K) 2013

Zdroj: http://www.pujcky-pres-sms.cz/

Půjčky jsou v dnešní době nejjednodušším způsobem, jak řešit své aktuální finanční potíže či akutní nedostatek finančních prostředků. Získání peněz není nijak složité, ba naopak. V dnešní době máte možnost získat půjčky v podstatě na cokoliv a nemusíte ani sdělovat účel, pro který o půjčku žádáte.

Na českém trhu působí mnoho bankovních i nebankovních institucí, které nabízejí půjčky všeho druhu. Při výběru vhodné půjčky byste se měli především zaměřit na výši RPSN.

peníze_3

Co znamená zkratka RPSN? Jedná se o zkratku pro celkové procentní náklady, resp. roční procentní sazba nákladů na váš úvěr, jednoduše to znamená, že RPSN udává podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za jeden rok v souvislosti se splátkami, správy a dalšími výdaji spojenými s půjčkou. Rozhodně byste si měli vždy prověřit instituci, od níž o půjčku žádáte, že informace, které vám sděluje, jsou pravdivé. Od roku 2002 jsou poskytovatelé spotřebitelských úvěrů uvádět nejen své nabídky, ale i RPSN. Nemusí být však uvedeno u půjček, které jsou nižší než 5 tisíc Kč či vyšších než 1 880 000 Kč. Pokud není RPSN uvedeno, je daný úvěr úročen automaticky diskontní sazbou České národní banky.

Autor příspěvku: Půjčky Online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.