Jak poznat, že se jedná o férovou půjčku?

Tato rychlá půjčka je určena všem těm, kteří nemohou či nemohou na peníze dlouho čekat a potřebují pokrýt své výdaje de facto ihned. U půjčky před výplatou máte jistotu, že peníze získáte skutečně rychle a navíc vše vyřešíte v pohodlí vašeho domova online!

Pokud tedy řešíte akutní problém s nečekaným výdajem v podobě vysoké faktury za telefon, nebo si potřebujete koupit spotřebič do domácnosti, který se vám zčistajasna rozbil, využijte půjčky před výplatou. Půjčka před výplatou se odlišuje od ostatních typů nebankovních půjček právě rychlostí, s jakou jsou finanční prostředky klientům poskytovány. U této půjčky máte skutečně jistotu, že nebudete na peníze dlouho čekat, vše totiž vyřídíte během několika minut prostřednictvím internetu.

Půjčka před výplatou je oblíbená zejména díky snadnému způsobu žádosti, kterou podáte jednoduše online. Nemusíte tedy obíhat pobočky, vše vyřídíte v pohodlí vašeho domova. Již během několika minut budete vědět, v jaké výši vám bude tato půjčka poskytnuta. Nemusíte se tedy bát žádného zdlouhavého papírování, peníze získáte během jedné hodiny.

Výhody půjčky před výplatou

  • Rychlé sjednání prostřednictvím internetu
  • Omezené dokládání dokumentů
  • Peníze získáte již za několik minut
  • Tento typ půjčky je dostupný pro každého

peníze_24

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

 Možná jste už nejednou slyšeli příběh lidí o tom, jak kvůli nebankovní půjčce skončili ve spárech exekutora. Ve většině případů hrál klíčovou roli nesprávný výběr poskytovatele. Lidé v touze získat peníze co nejdříve si zapomněli poskytovatele prověřit, nepročetli si dobře podmínky a problém byl na světě. Neudělejte tu stejnou chybu. Stačí si ověřit serióznost společnosti, od které si chcete půjčit. Kde?

Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

 

 

Licence jako nutnost a důkaz

V první řadě byste se měli podívat do registru žadatelů o licenci, který najdete na webu ČNB. Registr byl zaveden poté, co novela zákona o spotřebitelském úvěru (více o ní zde) uložila pro nebankovní subjekty novou povinnost: mít licenci k poskytování nebankovních půjček. Firmy o ni mohly požádat do 1. 3. 2017. K tomu datu eviduje ČNB jen cca 450 žádostí. Z původního počtu 60000 poskytovatelů tedy „přežila“ jen hrstka. Trh bude přehlednější a klienti mají jistotu, že si půjčí od seriózní firmy.

Zajímejte se také o členství

O kvalitě společnosti hovoří její členství v APNÚ (Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů). Jedná se o dobrovolné sdružení poskytovatelů půjčky do výplaty, kteří se společně snaží zlepšit prostředí nebankovního půjčování a zpřístupnit tak lidem nebankovní půjčky. Všichni členové se musí řídit zvláštním etickým kodexem. Zavazují se mimo jiné k tomu, že klientovi vždy poskytnou pravdivé a kompletní informace o půjčce a odpoví mu na všechny dotazy.

Hledejte nabídku půjčky zdarma

Na serióznost a férový přístup ukazuje i samotná nabídka. Pokud je rychlá půjčka dostupná zdarma, je to signál, že poskytovatel jde klientovi vstříc. Dovoluje mu, aby si půjčku vyzkoušel, a nechce za to vůbec nic. Nabídku má v současné době například Via SMS s.r.o., která kromě ČR poskytuje rychlé SMS půjčky také ve Španělsku nebo Polsku. Patří k zakládajícím členům APNÚ a jako jedna z prvních si požádala o vydání licence od ČNB.


Zdroj: http://www.pujcky-pres-sms.cz/

Máte finanční potíže, které musíte vyřešit pomocí půjčky? Žádali jste o půjčku v bance, ale byla vám zamítnuta? Nejspíš za to může skutečnost, že máte záznam v registru dlužníků, druhým důvodem pro zamítnutí vaší žádosti o půjčku mohla být ale i vaše nedostatečná bonita. Ať už vám tedy byla půjčka zamítnuta z jakéhokoliv důvodu, máte i jiné možnosti, jakým získat potřebné finanční prostředky. Jedním z nich jsou i krátkodobé půjčky, které jsou poskytovány celou řadou nebankovních společností působících na našem trhu.

Krátkodobé půjčky vám pomohou jednoduše a rychle se postavit zpátky na vlastní nohy, a jsou vhodné především pro osoby, kterým byla bankovní půjčka zamítnuta. Pokud k těmto osobám patříte i vy mezi osoby, jimž banka žádost o půjčku zamítla, ale potřebujete nutně peníze k vyřešení svých finančních potíží, tak jsou krátkodobé půjčky tím pravým produktem pro vás.

Autor příspěvku: Půjčky Online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.