Home Credit půjčka

Tato rychlá půjčka je určena všem těm, kteří nemohou či nemohou na peníze dlouho čekat a potřebují pokrýt své výdaje de facto ihned. U půjčky před výplatou máte jistotu, že peníze získáte skutečně rychle a navíc vše vyřešíte v pohodlí vašeho domova online!

Pokud tedy řešíte akutní problém s nečekaným výdajem v podobě vysoké faktury za telefon, nebo si potřebujete koupit spotřebič do domácnosti, který se vám zčistajasna rozbil, využijte půjčky před výplatou. Půjčka před výplatou se odlišuje od ostatních typů nebankovních půjček právě rychlostí, s jakou jsou finanční prostředky klientům poskytovány. U této půjčky máte skutečně jistotu, že nebudete na peníze dlouho čekat, vše totiž vyřídíte během několika minut prostřednictvím internetu.

Půjčka před výplatou je oblíbená zejména díky snadnému způsobu žádosti, kterou podáte jednoduše online. Nemusíte tedy obíhat pobočky, vše vyřídíte v pohodlí vašeho domova. Již během několika minut budete vědět, v jaké výši vám bude tato půjčka poskytnuta. Nemusíte se tedy bát žádného zdlouhavého papírování, peníze získáte během jedné hodiny.

Výhody půjčky před výplatou

  • Rychlé sjednání prostřednictvím internetu
  • Omezené dokládání dokumentů
  • Peníze získáte již za několik minut
  • Tento typ půjčky je dostupný pro každého

peníze_24

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

Home Credit je jedním z nejrozšířenějších poskytovatelů úvěrů na trhu. Půjčku lze sjednat velice jednoduše pomocí telefonu, internetu, ale i v obchodě, kde si chcete daný produkt zakoupit na splátky.

Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

 

 

Společnost půjčuje částky od 10 000kč až do 150 000kč, přičemž hned od začátku budete vědět předem, kolik za půjčku celkem zaplatíte. Půjčka od Home Creditu navíc nabízí spoustu výhod. Za poctivé splácení můžete dostat zpět až 21 splátek, peníze máte na účtu již následující den od uzavření smlouvy a navíc neplatíte poplatek za sjednání, vedení či předčasné splacení úvěru s tím, že peníze můžete do 30 dnů zdarma vrátit.

V případě neschopnosti splácet je pro vás připraveno pojištění Standard, Plus a Premium. Základní balíček standard vás pojistí proti neschopnosti splácet v případě úmrtí úrazem nebo invalidity 3. stupně následkem úrazu. Balíček Plus nabízí navíc pojištění pracovní neschopnosti následkem nemoci či úrazu, zatímco balíček Premium nabízí všechny tyto vyjmenované komodity + pojistné krytí v případě ztráty zaměstnání. Všechno potřebné naleznete pod tímto odkazem: affil link

V případě že nemáte peníze nazbyt, nebo jich naopak máte více, můžete si po řádném zaplacení čtyř měsíčních splátek zažádat o jejich snížení či zvýšení na telefonním čísle 840 155 155. Ale pozor, služba je zpoplatněna, stejně tak jako telefonní hovor.

Home Credit taktéž nabízí možnost odložit si splátky. Za každých 12 měsíců trvání smlouvy máte nárok na odložení jedné měsíční splátky v případě, že jste zaplatili řádně 6 měsíčních splátek. Tuto službu ale můžete využít jen tehdy, pokud jste si tento prvek zahrnuli do smlouvy při jejím uzavření. Společnost Home Credit tedy nabízí všechny potřebné služby, které budete v případě úvěru potřebovat. Na oficiálních stránkách si můžete snadno zjistit, kolik za půjčku zaplatíte a zjistíte vše, co je potřeba vědět k tomu, abyste mohli u Home Creditu uzavřít úvěr.

Zdroj: http://profi-pujcky.cz/

Máte finanční potíže, které musíte vyřešit pomocí půjčky? Žádali jste o půjčku v bance, ale byla vám zamítnuta? Nejspíš za to může skutečnost, že máte záznam v registru dlužníků, druhým důvodem pro zamítnutí vaší žádosti o půjčku mohla být ale i vaše nedostatečná bonita. Ať už vám tedy byla půjčka zamítnuta z jakéhokoliv důvodu, máte i jiné možnosti, jakým získat potřebné finanční prostředky. Jedním z nich jsou i krátkodobé půjčky, které jsou poskytovány celou řadou nebankovních společností působících na našem trhu.

Krátkodobé půjčky vám pomohou jednoduše a rychle se postavit zpátky na vlastní nohy, a jsou vhodné především pro osoby, kterým byla bankovní půjčka zamítnuta. Pokud k těmto osobám patříte i vy mezi osoby, jimž banka žádost o půjčku zamítla, ale potřebujete nutně peníze k vyřešení svých finančních potíží, tak jsou krátkodobé půjčky tím pravým produktem pro vás.

Autor příspěvku: Půjčky Online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.