Field Notes: CMS Africa Summit

Každého z nás může někdy potkat situace, kdy se objeví nějaké nečekané výdaje, a tím vzniknou náklady, které významně zatíží domácí rozpočet. Pakliže vám váš příjem nestačil k pokrytí těchto nečekaných výdajů, jistě jste zažádali o půjčku v bance.

Pakliže vám byla žádost o půjčku v bance zamítnuta, je tomu tak pravděpodobně z důvodu toho, že máte negativní záznam v registru dlužníků. Mohlo se tak však stát i z důvodu toho, že vás banka shledala jako nedostatečně bonitního žadatele.

peníze_16V dnešní době však nemusíte žádat jen o půjčky v bance, využijte možností, které vám nabízejí nebankovní půjčky online! Nebankovní půjčky online jsou výhodné v tom, že potřebné peníze můžete získat i během několika minut. Ať už zvolíte jakoukoliv z rychlých půjček, máte jistotu, že peníze získáte skutečně rychle bez zbytečných prodlev.

Jestliže máte dluhy, se kterými si nevíte rady, poraďte se s odborníky, kteří se zabývají oddlužením. Pomohou vám zbavit se finančních potíží a postavit se znovu na vlastní nohy.

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

Automatticians, the people who build WordPress.com, participate in events and projects around the world every day. Periodically, they report back on the exciting things they do in the community.

Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

 

 

This year’s CMS Africa Summit was my third attendance at this amazing conference. My colleagues Marjorie, Sarah, Hannah, and Luminus joined me for the event and in doing so we sent Automatticians from three different continents.

Democratizing eCommerce

For several years now, Automattic has been the title sponsor for CMS Africa Summit. After conferences in Kenya (2015) and Uganda (2016), the 2017 edition took place in Abuja, Nigeria. The team behind the summit consists of industry leaders from all three of those countries. Together they also represent some of the world’s most popular open source content management systems (CMSs): Joomla, Drupal, and (of course) WordPress.

As one of the tech hubs in Sub-Saharan Africa, Nigeria is leading tech innovation on the continent. The conference by consequence focused on the practical use of CMSs, more so than in previous years: how they can boost local businesses and grow the economy.

For that reason, the attendees were very interested in eCommerce as a way to take their startups online. We introduced them to WooCommerce as an open source tool for economic empowerment, and shared practical and localized guidelines. Many of the entrepreneurs we encountered expressed their love for open source software because it doesn’t require them to invest their precious startup budget in software.

Presence

The slides and summaries of our talks can be found on our respective websites. Here’s a selection of some of the other talks we loved. Prosper Otemuyiwa, our favorite keynote speaker, focused on how to build a product the open source way. Nigerian CMS organizer Adedayo Adeniyi talked about the need for online growth in Nigeria and putting checks and balances in place for high-quality local web development. Software developer Idris Abdul Azeez highlighted the importance of documenting not only software configuration but also its development process, since writing readable code is a necessary cornerstone for the open source community and facilitates members’ contributions.

We were moved when lead organizer Oduor Jagero shared his excitement that Automattic had sent a team of staff to attend, present workshops, and connect in person with the Nigerian tech and open source community. Beyond the financial support, taking the time to teach and to listen to the local stories is especially appreciated. If you’re ready to listen too, here’s a great place to start: Jagero asked his friends on Facebook to share their blog posts about love. Three of the best stories will be awarded a basket of WordPress goodies. Here are the best ones he selected: Lovine Mboya, Akello, and Nepenthe.

CMS Africa Summit 2017 was amazing, just as in previous years. As outsiders, the local community welcomed us with open arms. The eagerness to learn, grow, and be successful was inspiring. On to the next one!

Below are some pictures taken by organizer David Aswani.


Filed under: Automattic, Events
Zdroj: https://nebankovnipujckybrno.wordpress.com/

Máte finanční potíže, které musíte vyřešit pomocí půjčky? Žádali jste o půjčku v bance, ale byla vám zamítnuta? Nejspíš za to může skutečnost, že máte záznam v registru dlužníků, druhým důvodem pro zamítnutí vaší žádosti o půjčku mohla být ale i vaše nedostatečná bonita. Ať už vám tedy byla půjčka zamítnuta z jakéhokoliv důvodu, máte i jiné možnosti, jakým získat potřebné finanční prostředky. Jedním z nich jsou i krátkodobé půjčky, které jsou poskytovány celou řadou nebankovních společností působících na našem trhu.

Krátkodobé půjčky vám pomohou jednoduše a rychle se postavit zpátky na vlastní nohy, a jsou vhodné především pro osoby, kterým byla bankovní půjčka zamítnuta. Pokud k těmto osobám patříte i vy mezi osoby, jimž banka žádost o půjčku zamítla, ale potřebujete nutně peníze k vyřešení svých finančních potíží, tak jsou krátkodobé půjčky tím pravým produktem pro vás.

Autor příspěvku: Půjčky Online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.