ČSOB banka je opět nejlepší privátní bankou

Tato rychlá půjčka je určena všem těm, kteří nemohou či nemohou na peníze dlouho čekat a potřebují pokrýt své výdaje de facto ihned. U půjčky před výplatou máte jistotu, že peníze získáte skutečně rychle a navíc vše vyřešíte v pohodlí vašeho domova online!

Pokud tedy řešíte akutní problém s nečekaným výdajem v podobě vysoké faktury za telefon, nebo si potřebujete koupit spotřebič do domácnosti, který se vám zčistajasna rozbil, využijte půjčky před výplatou. Půjčka před výplatou se odlišuje od ostatních typů nebankovních půjček právě rychlostí, s jakou jsou finanční prostředky klientům poskytovány. U této půjčky máte skutečně jistotu, že nebudete na peníze dlouho čekat, vše totiž vyřídíte během několika minut prostřednictvím internetu.

Půjčka před výplatou je oblíbená zejména díky snadnému způsobu žádosti, kterou podáte jednoduše online. Nemusíte tedy obíhat pobočky, vše vyřídíte v pohodlí vašeho domova. Již během několika minut budete vědět, v jaké výši vám bude tato půjčka poskytnuta. Nemusíte se tedy bát žádného zdlouhavého papírování, peníze získáte během jedné hodiny.

Výhody půjčky před výplatou

  • Rychlé sjednání prostřednictvím internetu
  • Omezené dokládání dokumentů
  • Peníze získáte již za několik minut
  • Tento typ půjčky je dostupný pro každého

peníze_24

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

Ve středu 4. listopadu 2015 proběhlo v Singapuru předání ceny v soutěži PWM/The Banker Global Private Banking Awards 2015 

Jste v situaci, kdy nutně a rychle potřebujete vypůjčit nějaké peníze? Už jste zkoušeli žádat o půjčku v bance, ale nebyla vám vyřízena nebo vám byla zamítnuta? Stalo se tak snad kvůli záznamu v registru dlužníků nebo SOLUS? Bohužel dostat se do registru dlužníků jde velmi lehko a dostat se z něj ven je poměrně obtížné.

Nebankovní půjčky bez registru se nejčastěji poskytují  do výše 10 000 Kč a nabízejí ho všechny nebankovní společnosti, co působí na našem trhu. Najdou se však i výjimky nabízející žadatelům i vyšší částky.

Pokud máte tedy náhodou zamítnutou půjčku kvůli záznamu v registru, řešením může být nebankovní půjčka ihned na účet. Tento typ půjček poskytuje v ČR mnoho nebankovních společností a při schvalování žádosti o půjčku není nahlíženo do registru, ale stačí mít v zásadě jen občanský průkaz, takže šanci na její získání má téměř každý. Díky těmto hyper půjčkám si můžete získat klidně i 50 000 Kč.

 

Cenu pro nejlepší privátní banku získala už potřebí ČSOB Banka.

Získaného ocenění si velmi vážíme a jsme samozřejmě rádi, že se i potřetí v řadě podařilo hodnotitele přesvědčit o našich kvalitách. Obhajobu titulu jsme tentokrát postavili především na myšlence Wealth Office, jehož přípravě a spuštění jsme věnovali velké množství času a energie. K převzetí ocenění ovšem přistupujeme s pokorou, protože právem patří hlavně našim klientům stejně jako naše velké poděkování za dlouholetou vydařenou spolupráci. Tím primárním měřítkem úspěchu pro nás vždy bude přetrvávající spokojenost, podpora a důvěra ze strany klientů,“ řekl k ocenění Martin Kosobud, výkonný ředitel ČSOB Private Banking. Vítězové prestižní ankety uznávaného časopisu The Banker vzešli z hodnocení patnácti expertů světového bankovnictví, kteří hodnotili banky na základě kvalitativních i kvantitativních dat.

ČSOB Private Banking poskytuje produkty a služby privátního bankovnictví v České republice už od roku 2002 a kromě komerčního bankovnictví se zaměřuje především na investiční bankovnictví a s ním související poradenství. Novinkou z poslední doby je spuštění služby Wealth Office pro nejmovitější klientelu. Prioritou pro tyto klienty samozřejmě zůstává investiční poradenství a produkty šité na míru, ale banka zde jde mnohem dál. Wealth office bankéři s klienty řeší mezigenerační transfer jmění, asistují prostřednictvím skupiny při prodeji jejich firem, pouze těmto klientům nabízí služby poradenství v nemovitostech a realitní expertízu nebo vzdělávají rodinné příslušníky v oblasti finanční gramotnosti.

Zaměstnanci i klienti se každoročně zapojují do různých charitativních akcí. Klientům, kteří se o svůj majetek rozhodnou podělit, pomáhá ČSOB Private Banking najít co nejefektivnější způsob, jak věnované peníze zužitkovat. Unikátním projektem v charitativní oblasti je Karta dobré vůle, která vznikla ve spolupráci s MasterCard a pravděpodobně jde o první „charitativní“ kartu v Evropě a nejprestižnější kartu, kterou MasterCard vydává. Z každé provedené platby  obchodníka je z ní převedeno 0,6 % na charitativní účet banky. V letošním roce disponuje charitativní účet Karty dobré vůle částkou přesahující 1,5 milionu korun, jež partnerské neziskové organizace ČSOB rozdělí dětem i dospělým se závažným zdravotním či sociálním hendikepem, aby mohli lépe zvládat svůj nelehký úděl.

Zdroj: http://www.prohypoteka.cz/

Půjčky jsou v dnešní době nejjednodušším způsobem, jak řešit své aktuální finanční potíže či akutní nedostatek finančních prostředků. Získání peněz není nijak složité, ba naopak. V dnešní době máte možnost získat půjčky v podstatě na cokoliv a nemusíte ani sdělovat účel, pro který o půjčku žádáte.

Na českém trhu působí mnoho bankovních i nebankovních institucí, které nabízejí půjčky všeho druhu. Při výběru vhodné půjčky byste se měli především zaměřit na výši RPSN.

peníze_3

Co znamená zkratka RPSN? Jedná se o zkratku pro celkové procentní náklady, resp. roční procentní sazba nákladů na váš úvěr, jednoduše to znamená, že RPSN udává podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za jeden rok v souvislosti se splátkami, správy a dalšími výdaji spojenými s půjčkou. Rozhodně byste si měli vždy prověřit instituci, od níž o půjčku žádáte, že informace, které vám sděluje, jsou pravdivé. Od roku 2002 jsou poskytovatelé spotřebitelských úvěrů uvádět nejen své nabídky, ale i RPSN. Nemusí být však uvedeno u půjček, které jsou nižší než 5 tisíc Kč či vyšších než 1 880 000 Kč. Pokud není RPSN uvedeno, je daný úvěr úročen automaticky diskontní sazbou České národní banky.

Autor příspěvku: Půjčky Online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.