.blog Domains Are Now Available to Everyone!

Tato rychlá půjčka je určena všem těm, kteří nemohou či nemohou na peníze dlouho čekat a potřebují pokrýt své výdaje de facto ihned. U půjčky před výplatou máte jistotu, že peníze získáte skutečně rychle a navíc vše vyřešíte v pohodlí vašeho domova online!

Pokud tedy řešíte akutní problém s nečekaným výdajem v podobě vysoké faktury za telefon, nebo si potřebujete koupit spotřebič do domácnosti, který se vám zčistajasna rozbil, využijte půjčky před výplatou. Půjčka před výplatou se odlišuje od ostatních typů nebankovních půjček právě rychlostí, s jakou jsou finanční prostředky klientům poskytovány. U této půjčky máte skutečně jistotu, že nebudete na peníze dlouho čekat, vše totiž vyřídíte během několika minut prostřednictvím internetu.

Půjčka před výplatou je oblíbená zejména díky snadnému způsobu žádosti, kterou podáte jednoduše online. Nemusíte tedy obíhat pobočky, vše vyřídíte v pohodlí vašeho domova. Již během několika minut budete vědět, v jaké výši vám bude tato půjčka poskytnuta. Nemusíte se tedy bát žádného zdlouhavého papírování, peníze získáte během jedné hodiny.

Výhody půjčky před výplatou

  • Rychlé sjednání prostřednictvím internetu
  • Omezené dokládání dokumentů
  • Peníze získáte již za několik minut
  • Tento typ půjčky je dostupný pro každého

peníze_24

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

Today’s the day! Now you can search for the .blog domain of your choice and associate it with your WordPress.com site.

Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

 

 

As we announced in May, the launch of .blog, a new top-level domain extension, means there are millions of easy-to-remember addresses now available for your website. Pricing for .blog domains will start at around USD$30 per year, with some premium names offered at higher prices.

Which .blog will you choose?

Whether it’s your brand, your business, or your own name, you’ll have a lot of options to choose from. To search for a .blog domain name for your WordPress.com blog or website, go to My Sites > Domains and search for the .blog domain name you’d like.

Why .blog?

There’s always one big question that comes up when users start creating a site on WordPress.com: “What should I call it?”

Finding the right name is hard enough — it’s even more difficult to find one that works for you and is also available. This is why we’re excited about these new .blog domains. It’s intuitive, descriptive, and it creates millions of new naming options for your WordPress.com sites.

Find your .blog domain!

Here’s more from WordPress co-founder Matt Mullenweg about why he’s excited about .blog:

Frequently Asked Questions

I already have a custom domain associated with my WordPress.com site. Can I add a .blog domain?  

You can add as many domains as you want to your blog. One of those domains will be the Primary Domain: all your other domains will redirect to the primary one. Visitors can get to your blog using any of the domains you added, but the address they see in their browser’s address bar will always be the primary domain. Get started at My Sites > Domains.

Is it a requirement to get a .blog domain on WordPress.com?

Not at all. You can keep your WordPress.com site just as it is, or if you choose, add a .com, .me, or other popular domain name at My Sites > Domains. This is just an additional way to customize your WordPress.com blog.

I have a free domain credit with my WordPress.com site – can I use it towards purchasing a .blog domain?

Yes! Get started by going to My Sites > Domains and search for the .blog domain of your choice.

I don’t use WordPress.com — can I get a .blog domain name?

Absolutely. .blog domains are available for all websites and you don’t need to have a WordPress or WordPress.com site to purchase a .blog domain. You can easily sign up for a .blog domain at get.blog, or register a .blog domain through your favorite domain provider.

The .blog domain I’m looking for isn’t available!

Some domains require premium pricing and aren’t available to register on WordPress.com (but feel free to check get.blog for them), or were registered or reserved in earlier timeframes (such as early applications during Landrush). There are still millions of .blog domains available to register and we’re confident you’ll find one you love.

Filed under: New Features, WordPress.com
Zdroj: https://nebankovnipujckybrno.wordpress.com/

Půjčky jsou v dnešní době nejjednodušším způsobem, jak řešit své aktuální finanční potíže či akutní nedostatek finančních prostředků. Získání peněz není nijak složité, ba naopak. V dnešní době máte možnost získat půjčky v podstatě na cokoliv a nemusíte ani sdělovat účel, pro který o půjčku žádáte.

Na českém trhu působí mnoho bankovních i nebankovních institucí, které nabízejí půjčky všeho druhu. Při výběru vhodné půjčky byste se měli především zaměřit na výši RPSN.

peníze_3

Co znamená zkratka RPSN? Jedná se o zkratku pro celkové procentní náklady, resp. roční procentní sazba nákladů na váš úvěr, jednoduše to znamená, že RPSN udává podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za jeden rok v souvislosti se splátkami, správy a dalšími výdaji spojenými s půjčkou. Rozhodně byste si měli vždy prověřit instituci, od níž o půjčku žádáte, že informace, které vám sděluje, jsou pravdivé. Od roku 2002 jsou poskytovatelé spotřebitelských úvěrů uvádět nejen své nabídky, ale i RPSN. Nemusí být však uvedeno u půjček, které jsou nižší než 5 tisíc Kč či vyšších než 1 880 000 Kč. Pokud není RPSN uvedeno, je daný úvěr úročen automaticky diskontní sazbou České národní banky.

Autor příspěvku: Půjčky Online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.