Bezúročná půjčka zaměstnanci 2018

Najdeme nevýhodnější variantu půjčky, prosím vyplňte následující údaje:

Tato rychlá půjčka je určena všem těm, kteří nemohou či nemohou na peníze dlouho čekat a potřebují pokrýt své výdaje de facto ihned. U půjčky před výplatou máte jistotu, že peníze získáte skutečně rychle a navíc vše vyřešíte v pohodlí vašeho domova online!

Pokud tedy řešíte akutní problém s nečekaným výdajem v podobě vysoké faktury za telefon, nebo si potřebujete koupit spotřebič do domácnosti, který se vám zčistajasna rozbil, využijte půjčky před výplatou. Půjčka před výplatou se odlišuje od ostatních typů nebankovních půjček právě rychlostí, s jakou jsou finanční prostředky klientům poskytovány. U této půjčky máte skutečně jistotu, že nebudete na peníze dlouho čekat, vše totiž vyřídíte během několika minut prostřednictvím internetu.

Půjčka před výplatou je oblíbená zejména díky snadnému způsobu žádosti, kterou podáte jednoduše online. Nemusíte tedy obíhat pobočky, vše vyřídíte v pohodlí vašeho domova. Již během několika minut budete vědět, v jaké výši vám bude tato půjčka poskytnuta. Nemusíte se tedy bát žádného zdlouhavého papírování, peníze získáte během jedné hodiny.

Výhody půjčky před výplatou

  • Rychlé sjednání prostřednictvím internetu
  • Omezené dokládání dokumentů
  • Peníze získáte již za několik minut
  • Tento typ půjčky je dostupný pro každého

peníze_24

V dnešní době však máte díky nebankovním společnostem, které působí na našem trhu, mnoho možností. Tyto společnosti poskytují nejrůznější typy půjček, mezi nimiž jsou i půjčky bez registru ihned. Díky půjčkám bez registru ihned můžete získat potřebné peníze skutečně rychle bez zbytečných administrativních činností a prodlev s tím spojených. Díky půjčkám bez registru ihned můžete získat peníze na svůj účet téměř hned po schválení vaší žádosti o půjčku. Žádost o půjčky bez registru ihned podáte snadno prostřednictvím online formuláře v pohodlí vašeho domova. Stačí jen vyplnit formulář žádosti, a jakmile bude vaše žádost o půjčku odeslána, kontaktuje vás obchodní zástupce společnosti za účelem toho, aby si s vámi domluvil osobní schůzku, na níž společně proberete veškeré detaily půjčky.

Pokud vám nevyhovují standardní podmínky úvěrových společností, můžete si půjčku sjednat také ve firmě, kde pracujete. Poskytování zaměstnaneckých půjček totiž patří k řadě zaměstnaneckých benefitů, které kromě klasických stravenek, delší doby dovolené, příspěvku na zdravotní péči či důchodového připojištění firmy často nabízí. Zaměstnanecká půjčka není většinou určena jen na pokrytí nenadálých výdajů, kdy vám chybí například pětistovka do výplaty, ale slouží především k řešení různých životních událostí. Pokud vám ovšem chybí peníze na zaplacení složenek, nemáte na splátky půjček pak vám tento problém zaměstnanecká půjčka nevyřeší. S její pomocí však dokážete překlenout nejen obtížnou finanční krizi, ale třeba díky ní investujete do bydlení či jiných rodinných priorit. Když požádáte o půjčku svého zaměstnavatele, zpravidla ji dostanete za zcela jiných podmínek než v bance. Proto je také zaměstnanecká půjčka řešením pro lidi, kteří například z důvodu evidence v registru dlužníků nemohou dosáhnout na klasickou bankovní půjčku či nemohou poskytnout adekvátní záruku splacení. Přitom na zaměstnaneckou půjčku není žádný automatický nárok. Firmy tuto možnost nabízejí jen zaměstnancům na strategické pracovní pozici, kteří se úspěšně podílí na rozvoji a chodu firmy. To však neznamená, že i dobře pracující pracovník z nižších sfér firemní struktury by nemohl dostat zaměstnaneckou půjčku. Její schválení je zcela výhradně na vedení firmy.

Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

 

 

Chci půjčit

Půjčka pro zaměstnance

Zaměstnavatelé berou půjčku zaměstnanci jako určitou formu odměny za jejich kvalitní práci, a tak se jim snaží nabídnout vždy půjčku za takových podmínek, které jsou pro zaměstnance natolik lákavé, že se prostě nedají odmítnout. Přitom se vždy musí jednat o půjčku návratnou, kdy zaměstnanec vrátí zaměstnavateli peněžní prostředky v plné výši plus předem sjednaný úrok. V tomto případě se jedná o půjčku s úrokem, ale zaměstnavatel může poskytnout zaměstnanci také půjčku bezúročnou, kdy jsou vráceny peněžní prostředky jen v takové výši kolik jste si půjčili. Měsíční splátky jsou zpravidla strhávány zaměstnanci z pravidelného měsíčního platu. Na půjčku s jiným než obvyklým úrokem zpravidla dosáhnou jen ti zaměstnanci, kteří dlouhodobě podávají kvalitní pracovní výkon a jsou pro firmu nepostradatelní. Zaměstnavatel si je tímto způsobem snaží ve firmě udržet, aby nevyužili jinou konkurenční nabídku.

Zaměstnanecká půjčka a daň z příjmů

Zaměstnanecká půjčka je poskytnuta na základě smlouvy o půjčce a podléhá ustanovením občanského zákoníku. Pokud jde o půjčku z hlediska daňového příjmu, pak pro zaměstnance z něj žádné povinnosti nevyplývají. Přijetí návratné půjčky od zaměstnavatele není pro zaměstnance předmětem daně z příjmu. Ovšem zdanitelným příjmem na straně zaměstnance je přijetí půjčky bezúročné nebo s úrokem jiným než je obvyklý. Pak je nutno dodanit rozdíl mezi obvyklou výší úroku a úrokem z poskytnuté půjčky. V případě návratné půjčky jsou půjčky poskytovány i za specifických podmínek, které nepodléhají zdanění.

Návratná půjčka zaměstnanci

Pokud se jedná o návratnou zaměstnaneckou půjčku, pak v jejím rámci platí určité výjimky, kdy může zaměstnanec získat půjčku bez nutnosti zdanění. Takové půjčky jsou poskytnuty jen na zákonem vymezené účely a při splnění konkrétních limitů. Do výše sto tisíc korun si můžete jako zaměstnanec půjčit na bytové účely nebo do dvaceti tisíc korun vám půjčí na překlenutí tíživé finanční krize. Pokud u zaměstnance dojde k živelné pohromě je možnost si sjednat půjčku až do výše jednoho milionu korun na bytové účely a do výše dvěsta tisíc korun na překlenutí tíživé finanční krize. Přitom živelnou pohromou se myslí například požár, záplavy, povodně, sesuvy půdy, apod. Pokud se jedná o daňové hledisko ze strany zaměstnavatele, nejsou půjčky poskytnuté zaměstnancům pro zaměstnavatele daňovým výdajem. Daňovým výdajem se stává pouze povinné pojistné na zdravotní a sociální pojištění hrazené zaměstnavatelem v případě, kdy bude příjem ze závislé činnosti zaměstnance navýšen o peněžní zvýhodnění podléhající zdanění.

Sjednat půjčku

Nenávratná půjčka

Podle zákona mohou zaměstnanci v ojedinělých případech kromě klasické návratné zaměstnanecké půjčky obdržet také jednorázovou sociální výpomoc, která je osvobozena od daně z příjmu. Tato nenávratná půjčka je označována jako dar. Může být poskytnuta zaměstnanci až do výše půl milionu korun a to jen v souladu s překlenutím mimořádně obtížných poměrů vzniklých v důsledku živelné pohromy nebo ekologické či průmyslové havárie, v místech kde byl vyhlášen nouzový stav. Podmínkou je, že tato půjčka musí být poskytnuta zaměstnavatelem ze sociálního fondu firmy stejně jako půjčka návratná. V případě, že bude nenávratná sociální výpomoc poskytnuta v jiném než výše jmenovaném případě či bude vyšší, bude tato výpomoc považována za příjem zaměstnance podléhající dani z příjmů. Tento příjem se nezahrnuje do vyměřovacího základu zaměstnance pro výpočet sociálního a zdravotního pojištění.

Vzhledem k tomu, že jsou zaměstnanecké půjčky poskytovány za lepších podmínek než u běžných úvěrových společností, stávají se pro zaměstnance velmi lákavé a ti nemají nejmenší důvod je odmítnout. Tím pádem se zde nabízí možnost, jak získat chybějící peněžní prostředky za velmi dobrých podmínek.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Půjčky jsou v dnešní době nejjednodušším způsobem, jak řešit své aktuální finanční potíže či akutní nedostatek finančních prostředků. Získání peněz není nijak složité, ba naopak. V dnešní době máte možnost získat půjčky v podstatě na cokoliv a nemusíte ani sdělovat účel, pro který o půjčku žádáte.

Na českém trhu působí mnoho bankovních i nebankovních institucí, které nabízejí půjčky všeho druhu. Při výběru vhodné půjčky byste se měli především zaměřit na výši RPSN.

peníze_3

Co znamená zkratka RPSN? Jedná se o zkratku pro celkové procentní náklady, resp. roční procentní sazba nákladů na váš úvěr, jednoduše to znamená, že RPSN udává podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za jeden rok v souvislosti se splátkami, správy a dalšími výdaji spojenými s půjčkou. Rozhodně byste si měli vždy prověřit instituci, od níž o půjčku žádáte, že informace, které vám sděluje, jsou pravdivé. Od roku 2002 jsou poskytovatelé spotřebitelských úvěrů uvádět nejen své nabídky, ale i RPSN. Nemusí být však uvedeno u půjček, které jsou nižší než 5 tisíc Kč či vyšších než 1 880 000 Kč. Pokud není RPSN uvedeno, je daný úvěr úročen automaticky diskontní sazbou České národní banky.

Autor příspěvku:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.