A Brand New Editor for the WordPress Mobile Apps

Půjčka bez doložení příjmu je oblíbená například mezi studenty, kteří ještě nemají pravidelný příjem, ale potřebují navýšit svůj finanční rozpočet, dále mezi důchodci či nezaměstnanými lidmi. Hlavní výhoda půjčky bez doložení příjmu spočívá právě v tom, že není nutné dokládat údaje o výši měsíčních příjmů, jak to je tomu u bank či dokonce nebankovních institucí. Pokud máte o tento typ půjčky zájem a rádi byste se dozvěděli podrobnosti, kontaktujte nás. Zodpovíme vaše dotazy a navrhneme pro vás řešení na míru. S námi dosáhne na půjčku takřka každý!

Jsme nebankovní společností, která nabízí zájemcům jak půjčky, tak i hypotéky. O nebankovní půjčky zpravidla žádají lidé, kteří nemohou žádat o půjčku v bance, popřípadě byli se svou žádostí neúspěšní. Rovněž však o nebankovní půjčky žádají lidé, kteří chtějí peníze získat rychle a bez zbytečných prodlev. Důvodů, proč banka zamítne žádost o půjčku, může být hned několik. Nejčastějším důvodem bývá negativní záznam v registru dlužníků, popřípadě nedostatečnou bonitou klienta.

Na našem trhu je mnoho nebankovních společností, které poskytují zájemcům o půjčky ty nejvýhodnější produkty. Pojďme si nyní představit všechny půjčky, mezi kterými si vyberete i vy.

peníze_23

Můžete si vybrat z nejrůznějších produktů, od krátkodobých půjček po spotřebitelský úvěr až na 48 měsíců. Výhodou této půjčky  je skutečnost, že překážkou pro její získání není ani záznam v registru dlužníků.

Půjčky bez registru jsou tím nejčastějším produktem, o který klienti žádají. Nabízíme rovněž i konsolidaci půjček a refinancování. Společnost sloučí klientovy půjčky do jedné výhodnější půjčky, sníží měsíční splátky a zajistí tak klientovi ulehčení rodinného rozpočtu.

V dnešní době však máte díky nebankovním společnostem, které působí na našem trhu, mnoho možností. Tyto společnosti poskytují nejrůznější typy půjček, mezi nimiž jsou i půjčky bez registru ihned. Díky půjčkám bez registru ihned můžete získat potřebné peníze skutečně rychle bez zbytečných administrativních činností a prodlev s tím spojených. Díky půjčkám bez registru ihned můžete získat peníze na svůj účet téměř hned po schválení vaší žádosti o půjčku. Žádost o půjčky bez registru ihned podáte snadno prostřednictvím online formuláře v pohodlí vašeho domova. Stačí jen vyplnit formulář žádosti, a jakmile bude vaše žádost o půjčku odeslána, kontaktuje vás obchodní zástupce společnosti za účelem toho, aby si s vámi domluvil osobní schůzku, na níž společně proberete veškeré detaily půjčky.

Now that so many of us carry around tiny pocket-size computers, more and more of our internet time happens on phones and tablets — not just browsing, but creating. You’ve been asking for a better publishing experience in the WordPress app to make mobile publishing smoother. Today we’re introducing a new editor for iOS and Android, codenamed “Aztec.” It’s speedy and reliable, works with posts and pages, and is ready for beta testing!

Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

 

 

What’s New?

At first glance, the Aztec editor might look like the old editor — which means you already know how to use it, with no learning curve.

What’s different, exactly? A lot:

  • The overall user experience is smoother and snappier, with improved scrolling and faster image insertion.
  • Spellcheck now works reliably.
  • The addition of Undo and Redo tools means you can easily fix mistakes or move between different versions of your text when writing (and re-writing!).
  • Dictation! Now, you can draft your thoughts without typing.
  • Full support for accessibility technologies like iOS’ VoiceOver and Android’s TalkBack.

It’s not just better for people on phones: Tablet users will feel more at home, too. We designed Aztec with external keyboards in mind, making it feel almost like a word processor.

Interested in the full list of features and improvements? Here you go.

Side-by-Side Snappiness

We ran a copy and paste test on iOS with 500 paragraphs of text on an iPhone 6s. The pasted text appears instantaneously in the beta Aztec editor, while the current editor takes two minutes to render it:

Next, we edited an image-heavy post using WordPress for Android to see the scrolling speed improvement — there’s no contest. The current editor is on the left, the beta Aztec editor on the right:

Can I Try It?

Please do! The Aztec editor is a beta version, which means we’re eager for your feedback so we can improve any weak spots before the official launch. When you install the latest WordPress update (8.0 for iOS, 7.8 for Android), you’ll see a pop-up window inviting you to try it out the first time you head to your site — tap “Try It” to activate the new editor. If you missed the popup, tap on Me and then App Settings to switch to the beta editor.

“Beta” means “not 100% ready for everyone;” there are a some things we’re still working on, and others we really want your opinions on. You can see what elements we’re focused on by tapping Me, then App Settings, and tapping the info circle button next to “Editor beta release notes & bug reporting.”

What’s Under the Hood?

The current editor uses a technology called a “web view” which got us 70% of the way to a great editor — but the last 30% of the experience was less than ideal. Aztec brings us closer to the 100% mark. It’s designed using technologies provided by Apple and Google, so it feels like part of the operating system: seamless.

(For more nitty-gritty: the iOS app uses TextKit and NSAttributedStrings, while the Android app uses android.text.Spannable. If you’re a developer — or are just curious — and want to know about the work going into Aztec, we’ve written about it on Make WordPress Mobile.)

All of the code is open-sourced and you can use it in your own application. Contributors are very welcome, and we look forward to any feedback on the project via GitHub or on Make WordPress Slack.

Feedback, Please!

You can give us feedback about the new editing experience in the editor window itself, so you can share your thoughts as they come to you. Tap on the Beta button in the post title area and then tap the Bug button in the navigation bar.

We’re standing by for your thoughts!

Filed under: Mobile, Posting, WordPress

visual vs aztec editor
hybrid-vs-aztec-android


Zdroj: https://nebankovnipujckybrno.wordpress.com/

Půjčky jsou v dnešní době nejjednodušším způsobem, jak řešit své aktuální finanční potíže či akutní nedostatek finančních prostředků. Získání peněz není nijak složité, ba naopak. V dnešní době máte možnost získat půjčky v podstatě na cokoliv a nemusíte ani sdělovat účel, pro který o půjčku žádáte.

Na českém trhu působí mnoho bankovních i nebankovních institucí, které nabízejí půjčky všeho druhu. Při výběru vhodné půjčky byste se měli především zaměřit na výši RPSN.

peníze_3

Co znamená zkratka RPSN? Jedná se o zkratku pro celkové procentní náklady, resp. roční procentní sazba nákladů na váš úvěr, jednoduše to znamená, že RPSN udává podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za jeden rok v souvislosti se splátkami, správy a dalšími výdaji spojenými s půjčkou. Rozhodně byste si měli vždy prověřit instituci, od níž o půjčku žádáte, že informace, které vám sděluje, jsou pravdivé. Od roku 2002 jsou poskytovatelé spotřebitelských úvěrů uvádět nejen své nabídky, ale i RPSN. Nemusí být však uvedeno u půjček, které jsou nižší než 5 tisíc Kč či vyšších než 1 880 000 Kč. Pokud není RPSN uvedeno, je daný úvěr úročen automaticky diskontní sazbou České národní banky.

Autor příspěvku: Půjčky Online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.